Naujienų archyvas

Antrajame EKKL taurės mače Vievio ,,Žiedas" pergalė

2019-02-13 20:19:24, Audrius Švelnikas

Antradienio vakarą Vievio gimnazijoje įvyko antrasis EKKL taurės pusfinalis, kur susitiko šeimininkai Vievio Žiedas (8 vieta pirmam etape) bei greta turnyrinėje lentelėje - devinti stovėję svečiai SK ,,Centauras".

skaityti

EKKL taurės pirmojo etapo prognozės

2019-02-11 22:58:50, Audrius Švelnikas

KK ,,Megalinija“(5 vieta) - ,,Kaišiadorys ŠSPC-Savex"(12 vieta). Ši pora savo rungtynes sužaidė jau vakar. Į kitą etapą kaip ir buvo galima tikėtis pateko labiau patyrusi ir pernai pagrindiniame EKKL turnyro finalo ketverte dalyvavusi KK...

skaityti

„TPA“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Žiedo“ komandos

2019-02-10 10:39:42, Ignius Barauskas

Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržę „TPA“ krepšininkai, nė minutei neleido svečiams pagalvoti apie pergalę. „TPA“ komandai tai buvo trečioji pergalė iš eilės, o „Žiedo“ komandos trijų pergalių serija nutrūko.

skaityti

EKKL TAURĖS TURNYRAS

2019-02-09 20:15:24, Audrius Švelnikas

Pasibaigus pirmąjam Kaišiadorių-Elektrėnų krepšinio lygos etapui paaiškėjo visos komandos dalyvausiančios taurės turnyre. Jomis tapo pirmąsias 12 vietų lygoje užėmusios komandos.

Nuotraukos skaityti

KK „Rumšiškės“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „PGT“ komandos pasipriešinimą

2019-02-09 11:00:08, Ignius Barauskas

Ketvirtąjį kėlinį laimėję dvigubu rezultatu (26:13) rumšiškiečiai iškovojo antrąją pergalę iš eilės, o „PGT“ komandai tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

skaityti

Jėgų pritrūkęs „Žemkaustos-Alvametos“ kolektyvas turėjo pripažinti „TPA“ pranašumą

2019-02-05 00:38:05, Ignius Barauskas

Net ir be savo lyderio Dariaus Gervicko žaidusi „TPA“ komanda iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės. „Žemkaustai-Alvametai“ tai buvo 8 pralaimėjimas šiame sezone.

skaityti

Neįtikėtiname trileryje „Statyba“ palaužė „PGT“ komandą

2019-02-04 23:37:26, Ignius Barauskas

Kol kažkas žiūrėjo trilerį per televiziją, kiti graužė nagus žiūrėdami „PGT“ ir „Statybos“ komandų kuriamą įtempto siužeto spektaklį, kurį iškelta galvą paliko „Statyba“.

skaityti

"Rumšiškės" sutrypė "Vyčio" jaunimą 77 taškų skirtumu

2019-02-03 23:46:59, Ignius Barauskas

Komandinį žaidimą pademonstravę rumšiškiečiai atliko net 45 rezultatyvius perdavimus ir iškovojo lengvą pergalę prieš aikštelės šeimininkus "Vyčio" krepšininkus.

skaityti

Daugiau patirties sukaupusi „Megalinijos“ komanda susitvarkė su jaunaisiais „Kaišiadorių ŠSPC-Savex“ krepšininkais

2019-02-02 00:50:13, Ignius Barauskas

Rungtynės nesusiklostė sėkmingai „Kaišiadorių ŠSPC-Savex“ komandai, patirtas pralaimėjimas rezultatu 50:72, visgi jaunieji kaišiadoriečiai turi kuo didžiuotis – 9 blokuoti metimai yra geriausias visų laikų lygos rezultatas.

skaityti

„Žiežmarių“ uraganinis puolimas nupūtė „Bauwerk-Boen“ komandą

2019-01-31 23:47:04, Ignius Barauskas

Praėjusio sezono finalininkių dvikovoje stipresnė buvo „Žiežmarių“ komanda. Antrąjį ketvirtį laimėją 36:8 čempionai išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos.

skaityti

„Žiedas“ neatsilieka nuo madų – reikalus sutvarkė trečiajame kėlinyje

2019-01-31 00:04:56, Ignius Barauskas

Nors pirmieji du kėliniai nieko blogo „Centauro“ komandai nežadėjo, visgi aikštelės šeimininkai subyrėjo trečiajame, kurį pralaimėjo 9:31 ir turnyrinėje lentelėje praleido „Žiedo“ ekipą į priekį.

skaityti

Drausminės nuobaudos "Bauwerk Boen" komandos žaidėjams ir rungtynių arbitrui

2019-01-28 11:57:15, EKKL

EKKL drausmės komisija išnagrinėjusi gautą skundą dėl netinkamo „Bauwerk Boen“ komandos žaidėjų elgesio rungtynėse tarp „Statybos“ ir „Bauwerk Boen“ skyrė jiems nuobaudas. Vienas iš rungtynių arbitrų neišvengs sankcijų taip pat.

skaityti

„Žemkaustos-Alvametos“ šimtukas ir lengva pergalė prieš „Vytį“

2019-01-27 23:58:42, Ignius Barauskas

Ar „Vytis“ yra Manto Morkūno komanda? Be savo lyderio žaidę „Vyčio“ vyrukai subyrėjo po ilgosios pertraukos ir turėjo pripažinti „Žemkaustos-Alvametos“ komandos pranašumą.

skaityti

„Statybos“ cunamis trečiajame kėlinyje nuplovė „Bauwerk-Boen“ komandą

2019-01-27 00:03:59, Ignius Barauskas

Be savo lyderių – Raimondo Sadkausko ir Karolio Jovaišos, žaidę „Bauwerk-Boen“ subyrėjo trečiajame ketvirtyje, kurį pralaimėjo 29:4. Eilinį savo dvigubą dublį surinko Arvydas Ivanauskas.

skaityti

Absoliutus „Rodos“ dominavimas čempionate, įveikti ir rumšiškiečiai

2019-01-24 23:42:11, Ignius Barauskas

Jis grįžo! Po patirtos „avarijos“ rungtynėse prieš „Žiežmarius“, Mantas Gudeliauskas ir vėl buvo geriausias savo komandoje, deja tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

skaityti

Čempioniškai puolę „Žiežmariai“ namuose įveikė „Megaliniją“

2019-01-24 00:05:19, Ignius Barauskas

Pralaimėję pirmąjį ketvirtį „Žiežmariai“ daugiau nei įtikinamai laimėjo sekančius du ir pasiklojo tvirtą kelią pergalei prieš svečius iš Kaišiadorių „Megaliniją“.

skaityti

„TPA“ tik po pratęsimo palaužė „Kaišiadorių ŠSPC-Savex“ jaunimą

2019-01-23 23:23:29, Ignius Barauskas

Lyg ant sparnų žaidę ir jokių utoritetų nepaisę jaunieji „Savex“ krepšininkai vos nepateikė staigmenos, pralaimėjo „TPA“ komandai tik po papildomų 5 minučių ir kaip reikiant patampė nervus savo oponentams.

skaityti

Be lyderio žaidę „PGT“ krito prieš KK „Žiedas“

2019-01-22 23:54:10, Ignius Barauskas

Vienas lauke – ne karys. Didesnio draugų indėlio nesulaukęs Eligijus Ašmena (19 tšk.) neištraukė komandai pergalės prieš antrąją pergalę paeiliui iškovojusią „Žiedo“ komandą.

skaityti

Eilinė „Rodos“ pergalė, šį kartą prieš SK „Centauras“

2019-01-22 22:47:28, Ignius Barauskas

KK „Roda“ sužaidė dar vienas pergalingas rungtynes. Greičiau bėgę, daugiau metę ir pataikę čempionato lyderiai trečiajame ketvirtyje susitvarkė su svečiais iš Elektrėnų SK „Centauras“.

skaityti

„PGT“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su jaunaisiais „Vyčio“ krepšininkais

2019-01-21 20:53:51, Ignius Barauskas

Po pirmų dviejų ketvirčių pirmavę „Vyčio“ krepšininkai (46:37) subyrėjo per trečiąjį, kurį pralaimėjo net 9:25. Tad „Vyčio“ pirmosios pergalės medžioklė dar tęsiasi, o „PGT“ pergalėmis pavijo SK „Centauras“.