Naujienų archyvas

Komanda ,,Žiežmariai" antrajame etape iškovojo dar vieną pergalę

2023-01-10 23:08:05, Audrius Švelnikas

Vėliausios Sausio 10 rungtynės įvyko Žiežmariuose.  Čia susitiko dar dvi A pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai „Žiežmariai"(2-0) prieš svečius komandą „Žiedas“ (1-1).

skaityti

Susikrautos persvaros vos vėjais nepaleidusi komanda ,,IDIP-Žemkausta" įveikė ,,TPA"

2023-01-10 23:01:33, Audrius Švelnikas

Tą patį vakarą, šiek tiek vėliau, Rumšiškėse  prasidėjo dar vienos  rungtynės. Šįkart jau A pogrupyje. Čia susitiko taip pat A pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai „IDIP-Žemkausta“ (1-0) prieš svečius komandą „TPA“...

skaityti

Daugiau nei tris kėlinius nuo jaunųjų varžovų atsilikinėję ,,Alternetas" galiausiai iškovojo pergalę

2023-01-10 22:57:32, Audrius Švelnikas

Sausio 10 dieną rungtynėmis Elektrėnuose startavo antrasis EKKL antrojo etapo turas.  Čia susitiko dvi B pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai „Centauras“ (0-2) prieš svečius komandą „Alternetas“ (2-0).

skaityti

Pirmosios antrojo etapo savaitės finiše nesudėtinga komandos „AlterNetas“ pergalė

2023-01-08 22:42:55, Audrius Švelnikas

Sausio 8 dieną įvyko antrosios antrojo etapo rungtynės B grupėje. Čia susitiko  šeimininkų komanda „Nevietiniai“ (0-1) prieš svečius „AlterNetas“ (1-0).

skaityti

,,Kaišiadorių ŠSC-Savex“ antrojo etapo starte su kaupu atsirevanšavo komandai ,,Centauras"

2023-01-05 23:59:24, Audrius Švelnikas

Sausio 4 dieną Kaišiadoryse įvyko pirmosios antrojo etapo rungtynės B grupėjė. Čia susitiko  šeimininkų komanda „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ (1-0) prieš svečius  „Centauras“ (0-1).

skaityti

Naujųjų metų puošmena tapusiose rungtynėse komandos „Žiedas“ pergalė po pratęsimo

2023-01-04 21:49:28, Audrius Švelnikas

Tuo pačiu metu Kaišiadoryse vyko ir kitos antrojo etapo rungtynės. Čia susitiko taip pat A pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai „TPA“ (0-1) prieš svečius komandą „Žiedas“ (1-0).

skaityti

EKKL vicečempionai toliau buksuoja: antro etapo starte nusileista komandai „Žiežmariai“

2023-01-04 18:48:28, Audrius Švelnikas

Sausio 3 dieną Žiežmariuose įvyko vienos iš dviejų šią dieną vykusių antrojo etapo rungtynių. Pirmose vakaro rungtynėse susitiko dvi komandos iš stipresniųjų komandų pogrupio - A. Tai šeimininkų komanda „Žiežmariai“ (1-0) prieš...