Pirmosios antrojo etapo savaitės finiše nesudėtinga komandos „AlterNetas“ pergalė 859

Sausio 8 dieną  įvyko antrosios antrojo etapo rungtynės B grupėje. Čia susitiko  šeimininkų komanda „Nevietiniai“ (0-1) prieš svečius „AlterNetas“ (1-0). Rungtynes geriau pradėjo gausiai į rungtynes susirinkę svečiai, kurie ir laimėjo visus rungtynių kėlinukus iš kurių tris dviženkle persvara ir tai lėmė, kad svečiai iškovojo gan lengvą pergalę prie varžovus galutiniu rezultatu 111:73. Pergalė galėjo būti ir didesnė, jei ne galima sakyti beveik lygiai vykęs trečiasis kėlinukas, kurį šeimininkai pralaimėjo tik vieno taško persvara. Komandai „Nevietiniai“ labiau pasipriešinti varžovams trukdė ir vos 13 procentų taiklumu mesti tritaškiai. Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo atitinkamai 15 ir 14 taškų pelnę Kristian Mozes ir Marius Markevičius. Arti dvigubo dublio (8 tšk., 9 atk.,  kam.) buvo vienas žemiausių lygos žaidėjų Danielius Baslyk. Pralaimėtojų gretose naudingiausias buvo solidų dvigubą dublį surinkęs Irmantas Šimonis (22 tšk., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 9 išprov. praž., 27 naud. b.).