EKKL vicečempionai toliau buksuoja: antro etapo starte nusileista komandai „Žiežmariai“ 853

Sausio 3 dieną Žiežmariuose įvyko vienos iš dviejų šią dieną vykusių antrojo etapo rungtynių. Pirmose vakaro rungtynėse susitiko dvi komandos iš stipresniųjų komandų pogrupio - A. Tai šeimininkų komanda „Žiežmariai“ (1-0) prieš svečius KK „Rumšiškės“ (0-1). Rungtynes nuo pat pradžių geriau, dėka startinio penketo žaidėjų rezultatyvumo, pradėjo šeimininkai, kurie jau nuo pirmojo kėlinio įsiveržė į priekį ir tvirtą žingsnį pergalei dėjo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo net dvidešimties taškų persvara. Svečiai situaciją bandė taisyti po ilgosios pertraukos laimėdami trečiąjį kėlinuką dviženkle persvara, tačiau to buvo maža ir pranašumą išlaikę žiežmariečiai iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape galutiniu rezultatu 89:72. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Lukas Jurkevičius (15 tšk., 6 rez. perd., 24 naud. b.). Puikiai sužaidė ir Justinas Kursevičius (21 tšk., 7 rez. perd., 22 naud. b.).  Pralaimėtojų gretose rezultyviausias ir naudingiausias buvo Lukas Piliponis (24 tšk., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. b.).

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuot. aut. Osvaldas Žukauskas).