Daugiau nei tris kėlinius nuo jaunųjų varžovų atsilikinėję ,,Alternetas" galiausiai iškovojo pergalę 862

Sausio 10 dieną rungtynėmis Elektrėnuose startavo antrasis EKKL antrojo etapo turas.  Čia susitiko dvi B pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai „Centauras“ (0-2) prieš svečius komandą „Alternetas“ (2-0). Šiose rungtynėse starto penketo žaidėjų rezultatyvumo dėka  beveik 3,5 kėlinio dviženkle persvara pirmavo jaunieji aikštės šeimininkai. Viskas pradėjo ženkliai keistis iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 7 minutes. Tada svečiai spurtavo ir laimėjo dviejų minučių atkarpą rezultatu 11:0 ir likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes jau buvo priekyje dviejų taškų persvara. Nuo to momento viską aikštėje daryti pradėjus ,,Alternetas" lyderiui Karoliui Jovaišai: kovoti kamuolius, rinkti taškus, dalinti rezultatyvius perdavimus svečių komanda galutinai peremė inciatyvą ir antrą kartą  iš eilės šiame etape įmesdama virš 100 taškų iškovojo pergalę rezultatu 102:93. ,,Alternetas" pergalę lemė ir net daugiau nei 63 procentų taiklumu mesti dvitaškiai. Iki sezono rekordo, kuris šioje grafoje priklauso šiai komandai pritrūko tik 10 procentų geresnio pataikymo iš dvitaškio zonos.  Nugalėtojų gretose rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Karolis Jovaiša  (31 tšk., 12/15  dvitaškių., 9  atk. kam., met., 39 naud. b.). Pralaimėtojų  gretose naudingiausias  buvo dar kart puikiai kamuolius kovojęs jaunasis talentas Ugnius Baslyk  (28 tšk., 13 atk. kam.,  7 išprov. praž., 28 naud. b.). Jam puikiai talkino 28 taškus įmetęs Erikas Važnevičius.