,,Žiežmariai" atkrintamąsias pradėjo įtikinama pergale

,,Žiežmariai" atkrintamąsias pradėjo įtikinama pergale 1142

Trečioji ketvirtfinalio pora - „Žiežmariai“ ir „AlterNetas“ pirmąsias rungtynes žaidė Žiežmariuose. Rungtynės prasidėjo su labai didele energija, kamuolys aikštelėje lakstė kaip kamuoliukas teniso korte. Po pirmosios rungtynių pusės švieslentėje degė lygus rezultatas - 34:34. Po ilgosios pertraukos komandos visą dėmesį skyrė puolimui, o pulti geriau sekėsi tarp savų sienų žaidusiems žiežmariečiams, kurie per trečiąjį kėlinį susikrovė 11 taškų pranašumą, per 10 minučių pelnydami net 35 taškus. Ketvirtajame kėlinyje elektrėniškiams koją kišo ne tik laikas bei klaidos, bet ir energijos stygius, tad teko pripažinti „Žiežmarių“ komandos pranašumą. Pastaroji komanda  įsirašo pirmąją pergalę ir  serijoje iki dviejų pergalių įsiveržia į priekį 1:0. Nugalėtojų komandoje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Justinas Kursevičius (23 tšk., 28 naud. b.). ,,Alternetas" komandos gretose naudingiausias ir rezultatyviausias  buvo Marius Markevičius  (21 tšk., 7/9 dvit., 19 naud. b.). Solidžias rungtynes dar kartą sužaidė ir vos trigubo dublio nesurinko Visvaldas Ašmena (10 taškų., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 17 naud. b.).

Rungtynių statistika:  "ŽIEŽMARIAI“ 85:66 "ALTERNETAS" (2024-03-19) EKKL lyga / EKKL