Slogiai atrodžiusi ,,Žiedas" komanda pralaimėjo dar kartą ir prarado galimybes būti tarp ,,Vienybės" lygos pusfinalio dalyvių 942

Kovo 23  dienos,  antrose ,,Vienybės“ lygos Didžiosios taurės  rungtynėse Vievyje susitiko aikštės šeimininkai EKKL  komanda ,,Žiedas"   su  svečiais JKML komanda iš Jonavos ,,Fortūna ". Pastaroji komanda geriau pataikydami dvitaškius ir darydama mažiau klaidų už varžovus po pirmojo rungtynių kėlinuko pirmavo dviženkle 12 taškų persvara. Nuo antrojo kėlinuko žaidimas apsilygino, tačiau daugiausia Beno Steponavičiaus ir Tito Milašausko dėka naudingumo dėka jonaviečiai rungtynių kontrolės nepaleido ir laimėję trečiąjį ir ketvirtajį rungtynių kėlinuką iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 78:55. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo eilinį solidų dvigubą dublį surinkęs Benas Steponavičius (27 tšk., 17 atk. kam., 4 rez. perd., 42 naud. b.). Naudingai sužaidė ir Titas Milašauskas (23 tšk., 9 atk. kam., 10 išprovokuotų pražangų.,  34 naud. b.).  Pralaimėjusių komandoje naudingiausias buvo Mindaugas Stoškus (19 tšk., 9 atk. kam.,  15 naud. b.). Po šių rungtynių tampa aišku, kad abi komandos lieka be Didžiosios taurės pusfinalio.