Šešto turo vyšnia ant torto: rungtynės su pratęsimu pasibaigusios ,,Fotokos" pergale 822

Gruodžio 4 dieną Kaišiadoryse įvyko paskutinės EKKL šešto turo rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi komanda „Fotokos“ (3-3) prieš svečius „Nevietiniai“ (0-6). Nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgti ,daugiausia individualių Tomo Šalnos pastangų dėka, bandė aikštės šeimininkai ir susirinkusiems žiūrovams galėjo atrodyti, kad svečių komanda vėl bus triuškinama, tačiau „Nevietiniai“ su tuo sutikti nenorėjo. Pradedant antru kėlinuku daugiausia starto penketo žaidėjų pastangomis, svečiai iš Elektrėnų  laimėjo likusius tris rungtynių kėlinius, tačiau laimėti ir rungtynes to nepakako. Svečiai rungtynių pabaigoje rezultatui esant lygiam neišnaudojo mažiausiai dviejų gerų progų laimėti rungtynes ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame laikydami aikštėje visus pagrindinius savo žaidėjus geriau ir drausmingiau sužaidė svečiai, kurie nepaisant to, kad komandos lyderis Tomas Šalna surinko 5 asmenines pražangas, sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 86:81, taip palikdami varžovų komandą be pergalių. Rungtynėse  ir nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo tas pats, jau ne kartą minėtas, Tomas Šalna (27 tšk., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. b.). Puikiai pasirodė ir lygos senbuvis Julius Abrutis – 16 taškų. Pralaimėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo komandos naujokas Irmantas Šimonis (20 tšk., 9 atk. kam., 4 per. kam., 15 išpr. praž., 28 naud. b.). 15 išprovokuotų pražangų yra šio sezono rekordas bei tuo pačiu pakartotas dar 2019 metais dabar „Alternetas“ komandoje žaidžiančio Visvaldo Ašmenos pasiektas rekordas.