EKKL vasaris pradėtas ,,Alternetas" komandos pergale

EKKL vasaris pradėtas ,,Alternetas" komandos pergale 1087

Dar vienos  EKKL XIV turo rungtynės vasario 1  dieną vyko  Rumšiškėse, čia susitiko vietos „Rumšiškės“(7-7)  ir svečiai ,,Alternetas"(7-7). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmosios rungtynių dalies turėjo 16 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos šviežesni grįžo aikštelės šeimininkai, kurie per trečiąjį ketvirtį sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Paskutiniame kėlinyje daugiau jėgų turėjo svečiai, kurie šventė įtikinamą pergalę galutiniu rezultatu 77:64.  Ši pergalė elektrėniškių komandai leidžia aplenkti oponentų komandą turnyrinėje lentelėje ir pakilti į 5 vietą.  Nugalėtojų gretose naudingiausiai  pasirodė Visvaldas Ašmena (17 tšk., 8 rez. perd., 26 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Marius Markevičius - 22 taškai. Pralaimėtojų  gretose naudingiausias  buvo vienetukų magiją statistikoje pasitelkęs Tadas Urbonas vienetukų magiją savo statistikoje pasitelkęs Tadas Urbonas  (8 tšk., 11 atk. kam., 18 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Tadas Grigaliūnas - 26 taškai.

Išsami statistika: "RUMŠIŠKĖS" 64:77 "ALTERNETAS" (2024-02-01) EKKL lyga / EKKL