Rekordų ir antirekordų gausa pažymėtose rungtynėse dar viena daugiau nei įtikinama ,,Žaibo" pergalė 665

VI turas baigėsi Lapkričio 28 dieną  rungtynėmis Elektrėnuose. Jame susitiko aikštės šeimininkai vietos ,,Sporto centras "(0-4) bei svečiai komanda  ,,Žaibas"(6-0). Rungtynės kaip dažnai nutinka žaidžiant svečių komandai  prasidėjo apylygiai ir po pirmo kėlinuko svečiai turėjo vos 3 taškų pranašumą. Antrame kėlinuke ,,Žaibas“ įjungė aukščiausią pavarą ir  ,,trijų milžinų“ Karolio Jovaišos, Raimondo Sadkausko, Eimanto Aukštikalnio pastangomis vis labiau tolo ir rungtynes laimėjo triuškinančiu rezultatu 101:51. Šios rungtynėse krito net 5 šio sezono rekordai ir vienas antirekordas (Vieno žaidėjo įmestų dvitaškių( Raimondas Sadkauskas - 12), didžiausiu skirtumu laimėtų rungtynių(+50),  mažiausiai vienos komandos įmestų taškų per rungtynes(51), daugiausia rezultatyvių perdavimų(35), aukščiausios vienos komandos naudingumo koeficientas (149). Visi rekordai priklauso ,,Žaibo“ komandai ir tik vienas antirekordas -  mažiausiai vienos komandos taškų per rungtynes priklauso ,,Sporto Centrui“. Pralaimėjusių komandai daugiausia  taškų -14  pelnė tik pirmas rungtynes komandoje žaidęs Motiejus Gimžauskas, bet ir tai nepadėjo rimčiau pasipriešinti varžovams.