Pristatome pokalbį su Spalio mėnesio naudingiausiu žaidėju Alvydu Žarskumi

Pristatome pokalbį su Spalio mėnesio naudingiausiu žaidėju Alvydu Žarskumi 991

Kalbiname Spalio mėnesio naudingiausią žaidėją Alvydą Žarskų iš komandos Sodyba „Aktyvi Ramybė“.

         1 . Alvydai ar nustebino Jus naudingiausio Spalio mėnesio žaidėjo titulas ir ką jis Jums reiškia?

Tikrai nustebino! Ilgai nežaidžiau krepšinio ir nesportavau, tad didelių lūkesčių neturėjau, o čia - iškart įvertinimas! Malonu, bet tikrai netikėta.

  1. Kaip atsiradote EKKL čempionate?

Visad mėgau krepšinį ir nuolatos stengdavaus judėt, kažkur pažaist… Tačiau pastaruosius keletą metų, po traumos buvau visiškai iškritęs iš rikiuotės. Atsirado svarbesniu dalykų, tad krepšinio prioritetas vis tolo, jam nebeužteko laiko. Po truputi atsirado daugiau laisvo laiko, o mintys apie krepšinį intensyvėjo. Staiga gavau žinutę iš komandos vadovo Dainiaus, apie kuriamą komandą būtent EKKL ir viskas, kaip ir susidėliojo į savo vietas, abejonės išsisklaidė, o aš grįžau i aikštelę.

  1. Pradėtas trečiasis čempionato turas. Ar pavyko susidaryti kažkokį vaizdą apie čempionatą ? Jei taip, tai kokį?

Nors žaidėme dar nedaug, tačiau pirmas įspūdis apie čempionatą yra tikrai pozityvus. Čempionatas gerai organizuotas, kiek teko šnekėti su komandos draugais. Komandos lygoje motyvuotos, žaidžia agresyviai, su noru, teisėjai atlieka puikų darbą. Manau viskas čia puiku!

  1. Kokios Jūsų kaip žaidėjo stipriosios pusės?

Kaip ir minėjau, kad ilgai nežaidžiau, o jėgos ir gebėjimai stipriai suprastėjo. Tikriausiai išskirčiau kovą dėl kamuolio.  

  1. Ar komandos Sodyba „Aktyvi Ramybė“ viduje pašnekate apie sezono tikslus? Jei taip, tai kokie jie?

Tikslai kaip ir kiekvienos komandos, laimėti varžybas, patekti į atkrintamąsias, ten pasirodyti kuo geriau. Turime labai stiprių žaidėjų, su kuriais viskas įmanoma, bet apie čempionato laimėjimą šiuo metu nekalbame. Tiesiog stengiamės kovoti ir gerai praleisti laiką.

  1. Ko palinkėtumėt lygai, varžovams, sirgaliams ir Elektrėnų, Kaišiadorių gyventojams? Palinkėčiau įtemptų ir įdomių varžybų, geru emocijų, mažiau traumų ir nepamiršt pasilinksmint!

Dėkojame lygos draugams „Wolf Group LT“, kurie yra pasaulinio ženklo „Penosil“ atstovai Lietuvoje, už įsteigtą prizą naudingiausiam mėnesio žaidėjui.


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2024

uždaryti