Pergalingą persvarą trečiame kėlinuke susikrovusi komanda ,,TPA" - trečioji EKKL pusfinalio dalyvė 1149

Kovo 27 dieną Rumšiškėse savo antrąsias ketvirtfinalio rungtynes žaidė šeiminininkai komanda ,,Rumšiškės" ir svečiai iš Kaišiadorių  ,,TPA“. Pirmojoje dvikovos dalyje kaip ir priklausytų atkrintamosioms vyko lygi ir gan rezultatyvi kova, kurioje šiek tiek  pranašesni buvo svečiai, kurie prieš ilgąją pertrauką pirmavo vos vieno taško persvara. Trečiajame kėlinyje kaišiadoriečiai daugiausia komandos lyderio Igno Mikulio naudingumo dėka pradėjo dominuoti aikštėjė ir savo persvarą padidino iki 16 taškų. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai  ženkliai pagerino savo gynybą, tačiau patiems pulti irgi sekėsi sunkiai ir tai lėmė, kad  rumšiškėnams teko pralaimėti rungtynes rezultatu 69:76, o seriją 0:2 ir pasitraukti iš kovos dėl medalių. Savo ruožtu ,,TPA" tiesiausiu keliu keliauja tarp keturių stipriausių lygos komandų. Nugalėtojų komandoje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo  buvo Ignas Mikulis (25 tšk., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 9 išprovokuotos pražangos., 39 naud. b.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Lukas Piliponis (14 tšk., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 18 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Mantas Gudeliauskas - 18 taškų.

Išsami rungtynių statistika: "RUMŠIŠKĖS" 69:76 "TPA" (2024-03-27) EKKL lyga / EKKL