Lygos debiutantai komanda ,,Sodyba Aktyvi Ramybė" - antroji finalo dalyvė

Lygos debiutantai komanda ,,Sodyba Aktyvi Ramybė" - antroji finalo dalyvė 1154

Antrajame pusfinalyje ietis surėmė šių metų lygos debiutantai „Sodyba Aktyvi Ramybė“ ir kaišiadoriečiai „TPA“. Rungtynes geriau pradėjo „TPA“ komanda, kurie per pirmąsias 10 minučių susikrovė 5 taškų pranašumą, o antrajame kėlinyje persvarą pavyko padidinti iki didžiausios rungtynėse užfiksuoto 10 taškų skirtumo. Antrojo kėlinio pabaigą geriau sužaidė debiutantai, kuriems buvo pavykę net persverti rungtynių rezultatą savo komandos naudai. Po ilgosios pertraukos rungtynių vadžias savo rankose laikė kaišiadoriečiai, tačiau ne ilgai - likus žaisti 3 minutes „Sodyba Aktyvi Ramybė“ išlygino rezultatą, o netrukus ir persvėrė savo naudai. Prieš lemiamas 10 minučių „Sodyba Aktyvi Ramybė“ turėjo 4 taškų pranašumą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje padidino pranašumą iki 9 taškų, tačiau su tuo nesutiko „TPA“ žaidėjai, kurie išlygino rezultatą ir įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Likus žaisti kiek daufgiau nei pusė  minuės  Eimantas Aukštikalnis perėmė komandos vairą, sumetė 5 taškus ir nuvedė  savo komandą į didįjį finalą jau debiutiniame sezone. Šis žaidėjas  buvo naudingiausias ir rezultatyviausias nugalėtojų gretose (28 tšk., 12 išprovokuotų pražangų., 29 naud. b.).  „TPA“ komandos gretose naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Ignas Mikulis (36 tšk., 10/12 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 12 išprovokuotų pražangų., 45 naud. b.).

,,Sodyba Aktyvi ramybė" vadovo Dainiaus Palčiausko komentaras : Pergalę pusfinalyje lėmė tai, kad esame vieningi bei kovingi ir tokie išliekame iki rungtynių pabaigos. Komandos energija aikštelėje bei ant suolelio buvo vienas esminių faktorių šiose rungtynėse. Atsakant į klausimą apie Eimanto Aukštikalnio lyderystę, tai galiu pasakyti tik tiek, kad metai bėga, bet niekas šiuo aspektu nesikeičia.  Ko reikia laimėti titulą nepasakysiu. Tačiau žinau tiek, jog būsime vieningi, kovingi ir eisime kautis.

Išsami rungtynių statistika: SODYBA "AKTYVI RAMYBĖ" 93:90 "TPA" (2024-04-10) EKKL lyga / EKKL