Manto Gudeliausko benefisas atnešė pergalę komandai ,,Rumšiškės"

Manto Gudeliausko benefisas atnešė pergalę komandai ,,Rumšiškės" 1084

Antrosios sausio 30 dienos  rungtynės vyko Vievyje, čia susitiko vietos „Žiedas“(4-10) ir svečiai „Rumšiškės“(7-6). Pirmoje rungtynių pusėje „Žiedo“ komandos žaidėjai parodė kas čia aikštelės šeimininkai ir iki ilgosios pertraukos susikrovė solidų 13 taškų pranašumą. Toks rezultatas nepatiko svečiams, tad rumšiškiečiai po ilgosios pertraukos suaktyvino veiksmus, ko pasekoje paskutinį ketvirtį laimėjo net 14 taškų persvara ir daugiausia fenomenaliai žaidusio komandos senbuvio Manto Gudeliausko dėka  persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 66:61. Nugalėtojų gretose naudingiausiai ir rezultatyviausiai pasirodė lygiai pusė savo komandos taškų surinkęs Mantas Gudeliauskas (33 tšk., 7 atk. kam., 10/12 baudų., 8 atk. kam., 7 rez. perd.,  34 naud. b.). Pralaimėtojų  gretose naudingiausias  ir rezultatyviausias   buvo Arnas Gauba  (22 tšk., 11 atk. kam.,  24  naud. b.).