Ketvirtajame kėlinyje lemiamą spurtą surengusi komanda ,,TPA" įveikė žiežmariečius 1079

Pirmosiose šios dienos rungtynėse susitiko dvi turnyrinės lentelės kaimynės - „TPA“(10-3) ir „Žiežmariai“(10-3). Rungtynės prasidėjo ir vyko  atkakliai, kova  vyko  dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Nei viena komanda iki pat ketvirto kėlinio nei viena komanda nesugebėjo įgyti dviženklės persvaros. Ketvirtajame kėlinyje į priekį truktelėjo šeimininkų teisėmis žaidusi ,,TPA" komanda, kuri šventė pergalę galutiniu rezultatu 81:64. Kaišiadoriečiai po šio laimėjimo  susilygino pergalėmis su „Žiežmarių“ ir „IDIP“ komandomis ir dalinasi antrąja vieta turnyrinėje lentelėje. Nugalėtojų gretose naudingiausias  buvo Ignas Mikulis  (20 tšk., 10 atk. kam.,  5 rez. perd., 8 išpr. praž., 33 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Justas Tilvikas - 25 taškai. Pralaimėjusių komandoje naudingiausias buvo Mantvydas Lazauskas (9 tšk., 14 atk. kam., 18 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Lukas Jurkevičius - 15 taškų.

Išsami rungtynių statistika: "TPA" 81:64 "ŽIEŽMARIAI“ (2024-01-25) EKKL lyga / EKKL