Rezultatyviausių sezono rungtynių pakartojime komandos ,,Žiežmariai" pergalė

Rezultatyviausių sezono rungtynių pakartojime komandos ,,Žiežmariai" pergalė 1070

XII EKKL turas, kaip ir prieš savaitę, prasidėjo Elektrėnuose. Čia Sausio 16 dieną susikovė aikštės šeimininkai ,,Centauras"(5-7) prieš svečių komandą „Žiežmariai“ (10-2). Čia nuo pat rungtynių vyko taškų lenktynės ir žaidimas be gynybos. Pirmojoje pusėje geriau pataikyti į krepšį sekėsi jauniesiems elektrėniškiams, kurie po vienų iš rezultatyviausių sezone pirmujų  dviejų rungtynių kėlinukų pirmavo trapia trijų taškų persvara. Po ilgosios pertraukos žiežamriečiai daugiausia ūkiško Mantvydo Lazausko darbo po krepšiais, Luko Žilinsko aikštės matymo  ir Roko Janicko rezultatyvumo dėka, pradėjo staigiai vytis varžovus ir jau po trečiojo kėlinuko pirmavo beveik dviženkle persvara. Paskutinis rungtynių kėlinukas vyko rezultatyviausiai. Jame aikštės šėimininkai bandė vytis varžovus, bet tam pritrūko tikslumo, laiko ir jėgų. Tai lemė, kad rungtynes galutiniu rezultatu 114:108 laimėjo ,,Žiežmariai" komanda.  Nugalėtojų  komandoje  rezultatyviausias ir naudingiausias buvo  įmetęs Rokas Janickas (39 tšk., 30 naud.b).  Jam gerai talkino solidžiausią sezono dvigubą dublį surinkęs Mantvydas Lazauskas (18 tšk., 23 atk. kam.). Tiek atkovotų kamuolių yra šio sezono rekordas šioje grafoje. Dvigubus dublius rinko ir  Justinas Kursevičius (22 tšk., 12 atk. kam.) bei Lukas Žilinskas (11 tšk., 10 rez. perd.).  Pralaimėtojų  komandoje   naudingiausias  ir rezultatyviausias buvo eilinį sykį įspūdingus statistiko skaičius rinkęs  Ugnius Baslyk  (20 tšk., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 8 išprovokuotos pražangos, 30  naud. b.).

Išsami rungtynių statistika: "CENTAURAS“ 108:114 "ŽIEŽMARIAI“ (2024-01-16) EKKL lyga / EKKL