Net 55 per taškus per antrą rungtynių pusę sumetusi Rumšiškių komandą nukovė ir ,,Alternetą" 659

Lapkričio 25 dieną dvejomis rungtynėmis tęsėsi VI EKKL turas. Pirmosiose vakaro rungtynėse Rumšiškėse susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Rumšiškės"(3-2) prieš svečius ,,AlterNetas"(2-4). Rungtynes geriau pradėjo Liudo Čekavičiaus į priekį vedami svečiai, kurie pirmojoje rungtynių pusėje tik didino savo persvarą ir po dviejų kėlinių atrodo turėjo gan saugią 16 taškų persvarą. Su tuo šeimininkai sutikti nenorėjo ir kaip visada gausiai palaikomi savo sirgalių nuo pat trečio kėlinio pradžios užkūrė savo puolimo mašiną ir staigiai pradėjo vytis varžovus, kurios neilgai trukus ne tik pavijo, bet ir aplenkė, o   rungtynes laimėjo  įtikinamu rezultatu 74:59. Per antrą rungtynių pusę rumšiškėnai įmetė net 55 taškus. Tik priminsime, kad prieš kelias dienas komanda ,,Žiežmariai" per visą mačą tesugebėjo tiek įmesti. Nugalėtojų gretose apie save priminė komandos ,,Rumšiškės" legenda  Mantas Gudeliauskas, kuris įmetęs 19 taškų buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Liudas Čekavičius įmetęs 13 taškų. Pažymėtina, kad visus juos šis žaidėjas sumetė pirmojoje rungtynių pusėje.