9:0 : tokiu pergalių ir pralaimėjimų santykiu pirmąjį EKKL etapą baigė ,,IDIP-Žemkausta". 848

Antrose iš dviejų atkeltų  rungtynių, kurios  vyko tą pačią  gruodžio 29 dieną Rumšiškėse susitiko  šeimininkų komanda ,,Rumšiškės"(5-4)   prieš svečius  „IDIP-Žemkausta“ (9-0).  Rungtynes lygiu  ir nererezultatyviu žaidimu ir  e po pirmojo rungtynių kėlinuko rezultatas buvo lygūs,  tačiau nuo antrojo kėlinio viską šiek tiek geriau darydami svečiai perėmė inciatyvą ir vis labiau tolo nuo aikštės šeimininkų ir galų galiausiai ,,IDIP-Žemkausta" iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 88:65. Po šios komandos pergalės lieka vienas neatsakytas klausimas - kada ši komanda suklups? Kol kas ši komanda žygiuoja pernai metų čempionų komandas ,,Žaibas" pramintu keliu. Komanda ,,Rumšiškės" tuo tarpu lieka ketvirtoje vietoje ir kovas tęs taip stipresniujų komandų pogrupyje A.   Nugalėtojų gretose naudingiausias vėl buvo Erikas Seniūnas (11 tšk., 23 atk. kam., 8 išprovokuotos pražangos,  naud. b.). Puikiai sužaidė ir kaišiadorietis Lukas Aleksiūnas (34 tšk., 7/19 tritaškių, 25 naud. b.).  Pralaimėtojų  gretose naudingiausias buvo Artiom Sanin ( 19 tšk.,  5 rez. perd.,  7 išprovokuotos pražangos, 33 naud. b.). Iš vietinių komandos žaidėjų geriausiai pasirodė jaunasis Tadas Grigaliūnas (16 tšk., 5 rez. perd., 10/14 baudų., 8 išprovokuotos pražangos., 17 naud. b).