"Megalinija" neleido "Vyčiui" iškovoti pirmosios pergalės EKKL čempionate

"Megalinija" neleido "Vyčiui" iškovoti pirmosios pergalės EKKL čempionate 448

Gruodžio 23 diena buvo paskutinioji šiais metais, kuomet į aikštelę išbėgo EKKL komandos. Pirmosiose dienos rungtynėse susitiko, pergalės skonio šiais metais dar nepatyrę „Vytis“ (0/8) ir trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje užimantys „Megalinija“ (6/2) krepšininkai. Pirmajame kėlinyje komandos keitėsi taikliomis atakomis, rinko taškus. Nei vienai komandai nepavyko pabėgti nuo savo varžovų ir kėlinys baigėsi rezultatu 14:12 „Megalinija“ komandos naudai. Toks pirmasis kėlinys leido tikėtis kovos ir intrigos, galbūt ir „Vyčio“ ekipos pirmosios pergalės šiame sezone. Tačiau svečių komanda galvojo kitaip ir antrajame kėlinyje įjungusi aukštesnę pavarą pradėjo geriau gintis ir šiek tiek geriau pulti, ko pasekoje, antrąjį kėlinį „Megalinija“ komanda laimėjo rezultatu 25:15, o po dviejų kėlinių pirmavo 39:27. Trečiajame kėlinyje niekas nesikeitė. Svečių komandai laimėjus atkarpą 10:0 skirtumas tarp komandų išaugo net iki 20 taškų. Kėlinuko pabaigą šiek tiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai sušvelnino deficitą iki 15 taškų ir trečiasis ketvirtis buvo baigtas rezultatu 46:61. Ir nors trečiojo kėlinio pabaiga suteikė vilčių sulaukti intrigos rungtynėse, ketvirtojo kėlinio pradžioje neįvyko lauktas „Vytis“ spurtas.  „Megalinijos“ neleido sumažinti įgytos persvaros, o nuo kėlinio vidurio pradėjo net gi ją didinti. Galutinis rungtynių rezultatas 86:61 (14:12, 25:15, 22:19, 25:15) „Megalinija“ komandos naudai.

,,Vyčio" komandos komentaras: Pirmiausia susirinkome tik šešiese. Be to svarbus žaidėjas Aivis Radlinskas žaidė po traumos ir jautė jos padarinius. Pirmoje dalyje stengiamės kabintis iš paskutiniųjų, šiek tiek nedrąsiai pirmoje pusėje žaidė mūsų jaunasis talentas Matas Cibulskis, tiesa vėliau įsidrąsino ir tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju sužaidęs antras puikias rungtynes iš eilės. Mums trūko agresijos gynyboje, kuria visada duoda mūsų žaidėjas Aurimas Pukevčius, kurio šiandien gaila,  bet nebuvo. Tikimės po Naujų metų išvysite ir pirmąją mūsų komandos pergale sezone. Laukia įdomi akistata su ,,Kaišiadorys ŠSPC- Savex". Visiems gražių šventų Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų.

KK ,,Megalinija" atstovo Viliaus Lodos komentaras: Laimėjome dar vienas varžybas, kurias turėjome ir privalėjome laimėti.  Nebuvo taip lengva kaip galbūt galėjo atrodyti iš šalies. Laimėti padėjo,  kad gan gausiai susirinkome ir galėjome sėkmingai pakeisti vienas kitą. Tikslai išlieka aukščiausi ir toliau, stengsimės rodyti dar geresnius rezultatus.

Rungtynių naudingiausiu žaidėju tapo „Megalinija“ komandos narys Gediminas Jurevičius, kuris surinko 34 naudingumo balus.

„Vytis“: Matas Cibulskis 19 tšk., Mantas Morkūnas 15 tšk. (6 atk. kam., 5 per. kam., 7 išpr. praž.), Aivis Radlinskas 15 tšk. (7 atk. kam., 3 per. kam., 3 kl., 7 išpr. praž.).

„Megalinija“: Gediminas Jurevičius 21 tšk. (18 atk. kam.), Edgaras Žukauskas 13 tšk. (11 atk. kam., 8 rez. perd., 9 kl.), Laurynas Radzevičius 13 tšk. (5 atk. kam.).