Lygos debiutantai ,,Sodyba Aktyvi Ramybė" 2023/2024 - EKKL sezono nugalėtojai

Lygos debiutantai ,,Sodyba Aktyvi Ramybė" 2023/2024 - EKKL sezono nugalėtojai 1159

Didžiajame  EKKL finale  susitiko praėjusio sezono EKKL čempionai „IDIP“ ir šių metų sezono lygos debiutantai, komanda „Sodyba Aktyvi Ramybė“. Finalą geriau pradėjo „IDIP“ komanda, kurie sužaidus pusę pirmojo ketvirčio turėjo 8 taškų pranašumą. Antrojoje pirmojo kėlinio dalyje geriau sekėsi Elektrėnų regiono komandai, kuriems pavyko panaikinti varžovų pranašumą ir po pirmojo kėlinio turėjo vos 1 taško deficitą. Antrąjį kėlinį galima pakrikštyti Eimanto Aukštikalnio vardu, kadangi šis „Sodyba Aktyvi Ramybė“ komandos vijurkas sumetė net 15 iš 27 komandos taškų. Po tokio Eimanto Aukštikalnio šou komandas skyrė net 15 taškų. Antrojoje rungtynių dalyje „IDIP“ komandai nepavyko perimti rungtynių iniciatyvos į savo rankas ir teko pripažinti varžovų pranašumą, kurie jau debiutiniame savo sezone užlipo ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio. Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė Eimantas Aukštikalnis ir Karolis Jovaiša (po 32 naudingumo balus). Karolis buvo dar ir rezultatyviausias 30 taškų. „IDIP“ komandos gretose naudingiausias buvo dvigubą dublį surinkęs  Aurimas Gavelis (15 tšk., 10 atk. kam.). Rezultatyviausias buvo  Paulius Bacevičius  - 23 taškai. 

Daugiau informacijos apie rungtynes: https://www.ekkl.lt/rezultatai/821

Rungtynių akimirkos: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.950309753770245&type=3(Antanas Radlinskas). 

,,IDIP" vadovo Audriaus Ščerbos komentaras: Pralaimėjome finalą, nes neturėjome trijų starto penketo žaidėjų, taip pat nesustabdėme varžovų lyderio, kuris tapo naudingiausiu finale.  Tikslai pasiekti medaliai iškovoti. Toliau planuojame dalyvauti čempionate ir siekti panašių rezultatų. Kitoms komandoms per vasarą palinkėčiau neišsiskirstyti net jei ir nepasiekė savo tikslų. Norėtųsi, kad čempionate nesumažėtų komandų. 

,,Aktyvi ramybė" vadovo Dainiaus Palčiausko komentaras: Pergalė lėmė, kad finalinėm kovom susirinkome beveik visi, sulaukėmė būrelio fanų kurie buvo girdimi, norėjome padovanoti auksą šioje rungtynėse traumą gavusiam ir į ligoninę išvežtam komandos draugui. Sezono tikslai buvo pasižaisti ir gerai praleisti laiką. Pavyko ir iškovoti titulą,  tai džiaugsmas dar didesnis. Lygos organizaciją kaip naujokai šioje lygoje vertiname puikiai. Apie ateities tikslus negalvoju, dabar norime tiesiog gerai atšvęsti pergalę. 

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2024

uždaryti