Komanda ,,Žiežmariai" atsilaikė prieš atkaklų varžovų priešinimąsi ir tapo paskutiniąja EKKL pusfinalio dalyve 1150

Paskutinė ketvirtfinalio pora ,,AlterNetas" ir ,,Žiežmaeriai" ietis surėmė Elektrėnuose. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, komanda „AlterNetas“, kurie pirmavo nuo antrosios iki devynioliktosios rungtynių minutės, didžiausia pasiekta persvara buvo 8 taškai. Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė žiežmariečiai, kurie trečiajame ketvirtyje turėjo apčiuopiamą 8 taškų persvarą ir nors elektrėniškiai ketvirtajame kėlinyje dar grįžo į rungtynes ir dalį ketvirtojo kėlinio net gi pirmavo, visgi svečiai laimėjo atkarpą 11:0, susigrąžino 9 taškų pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir švęsti pergalę rezultatu 82:77. Po šios pergalės „Žiežmariai“ laimi seriją 2:0 ir patenka tarp keturių stipriausių šio sezono komandų. Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė Arvydas Pūras (21 tšk., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naudingumo balai). „AlterNetas“ komandos gretose naudingiausias buvo Jūris Goštautas (11 tšk.,  16 atk. kam., 4 rez. perd., 23 naudingumo balai). Rezultatyviausias buvo Tadas Vasiliauskas - 16 taškų.

Išsami rungtynių statistika: "ALTERNETAS" 77:82 "ŽIEŽMARIAI“ (2024-03-27) EKKL lyga / EKKL