KK "Rumšiškės" ekipos pamokos ,,Kaišiadorių ,,ŠSPC-SAVEX" auklėtiniams

KK "Rumšiškės" ekipos pamokos ,,Kaišiadorių ,,ŠSPC-SAVEX" auklėtiniams 440

Savaitei persiritus į antrąją pusę vėl sugrįžo EKKL kovos. Gruodžio 13-ąją sužaistos vienerios rungtynės. A. Brazausko gimnazijoje susitiko aikštelės šeimininkai „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (0-7) ir svečiai iš Rumšiškių KK „Rumšiškės“ (4-3). Rungtynės prasidėjo apsišaudymais iš tolimos distancijos, o pirmiesiems pasižymėti pavyko jauniesiems kaišiadoriečiams. Kol  Rumšiškių žaidėjai derino savo taikiklius, aikštės šeimininkai didino savo persvarą ir vienu metu pirmavo sausu rezultatu 7:0. Pirmuosius taškus svečiai pelnė sužaidus tris su puse minutės, kai pasižymėti pavyko T. Bumbulevičiui, kuris A. Brazausko gimnazijos  sporto salės lankus pažįsta nuo senų laikų, kai dar rungtyniavo Kaišiadorių rajono krepšinio pirmenybėse. Po dar vieno taiklaus T. Bumbulevičiaus tritaškio, šeimininkų persvara ištirpo iki minimalios 7:6. Po parodyto gero pavyzdžio, pavyko pataikyti ir kitiems KK „Rumšiškės“ komandos žaidėjams. Pirmojo kėlinio antroje dalyje surengę spurtą 17:2, svečiai pabėgo į priekį ir kėlinį laimėjo rezultatu 23:12. Antrajame kėlinyje vaizdas buvo toks pats, kaip ir pirmojo pabaigoje - įsibėgėję rumšiškiečiai tik didino persvarą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 48:18. Nors po ilgosios pertraukos jaunieji kaišiadoriečiai išėjo labiau susikaupę ir jiems pavyko laimėti trečiąjį kėlinį rezultatu 15:12, tačiau skirtumas buvo per didelis, jog įneštų į rungtynes bent kažkiek intrigos. „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ ekipai teko pripažinti vyresnių svečių ir Rumšiškių pranašumą rezultatu 38:80 (12:23, 6:25, 15:12, 5:20) ir patirti septintą pralaimėjimą šiame sezone. Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Arnelijus Kriugžda iš KK „Rumšiškės“, surinkęs 23 naudingumo balus (8 tšk., 12 at. kam.).

„Kaišiadorys ŠSPC-Savex“: M. Stralys 9 taškai, T. Milkevičius 7 taškai (10 at. Kam.),N. Jacinavičius 6 taškai.

KK „Rumšiškės“: T. Bumbulevičius 16 taškų (6 at. kam, 4 per. kam.), M. Čižauskas 15 taškų, E. Grigaliūnas 13 taškų (6 rez. perd., 4 per. kam., 8 išpr. Prž.), S. Meilutis 12 taškų (12 atk.kam., 3 per. kam.).