Įtempto siužeto trileryje Žiežmariuose - komandos „IDIP-Žemkausta“ pergalė

Įtempto siužeto trileryje Žiežmariuose - komandos „IDIP-Žemkausta“ pergalė 829

Antrose EKKL aštunto turo rungtynėse Žiežmariuose, kur sprendėsi ar lygoje liks nors viena dar nepralaimėjusi komanda, susitiko aikštės šeimininkų komanda „Žiežmariai“ (6-2) prieš svečius „IDIP-Žemkausta“ (7-0). Nuo pat rungtynių pradžios aikštės šeimininkų komanda bandė parodyti, kad jie nusiteikę išrašyti pirmąjį pralaimėjimą svečiams. Tai jie įrodė pirmąjį kėlinuką laimėdami dešimties taškų persvara, leisdami varžovams įmesti tik 8 taškus. „IDIP-Žemkausta“ su tuo panašu sutikti nenorėjo ir pamažu pradėjo vytis žiežmariečius laimėdami antrojo kėlinuko kelių minučių atkarpą rezultatu 12:0, netgi trumpam įsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai sėkmingai sužaidė kėlinuko pabaigą ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo lygus - 36:36. Antrojoje rungtynių dalyje vyko taškų lenktynės, kur laiminčios komandos keitėsi kelis kartus nei vienai nepavykstant atitrūkti saugesne persvara. Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėms rungtynių sekundėmis. Likus vienuolikai sekundžių po vieno iš dviejų taiklių svečių komandos žaidėjo Paulius Vilko baudos metimo „IDIP-Žemkausta“ įgijo trijų taškų pranašumą. Žiežmariečiai iškart paėmė minutės pertraukėlę, po kurios jau antrąkart iš eilės šiame sezone, komandą išgelbėti galėjo Rokas Janickas, likus 6 sekundėms tritaškiu metimu. Deja jis buvo netaiklus, o varžovams atkovojus kamuolį šeimininkai jau nespėjo prasižengti ir jiems teko palikti aikštę pralaimėjus galutiniu rezultatu 81:84. „IDIP-Žemkausta“ dar kart nepralaimėjo ir žengė didelį žingsnį link to, kad po pirmojo rato liktų pirmi turnyrinėje lentelėje. Šiose rungtynėse buvo pasiekti du lygos sezono rekordai: blokuotų metimų - 6. Tiek jų blokavo „IDIP-Žemkausta“ komandos atstovas Erikas Seniūnas, laimėtojų komanda tritaškius metė 48,4 procento taiklumu. Tai irgi yra šio sezono rekordas. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Lukas Martinkus (17 tšk., 7 atk. kam., 10 išpr. praž., 6 rez. perd., 25 naud. b.). Rezultatyviausias komandoje antrą mačą iš eilės buvo Lukas Aleksiūnas - 22 taškai. Pralaimėjusiems Justinas Kursevičius pelnė 21 tašką.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuotr. aut. Osvaldas Žukauskas)