Dvigubų dublių medžioklėje KK „Statyba“ įveikė KK „Vytį“

Dvigubų dublių medžioklėje KK „Statyba“ įveikė KK „Vytį“ 441

Gruodžio 16-osios popietę sužaistos dar vienos EKKL VIII turo rungtynės. A. Brazausko gimnazijoje susitiko ekipos, užimančios antrąsias vietas, tiesa, KK „Vytis“ (0-7) turnyrinėje lentelėje rikiuojasi antri nuo galo, o KK „Statyba“ (6-1) – nuo viršaus. Ir nors turnyrinėje lentelėje užimamos vietos dalinai parodo komandų pajėgumą, tačiau šių rungtynių eigoje pasimatė, kad tai tik skaičiai. Po rungtynių švieslentėje degę skaičiai 68:78 taip pat neatspindėjo rungtynių dvasios, nes visas 40 minučių vyko įnirtinga, ganėtinai panašaus pajėgumo komandų, dvikova. Bet apie viską nuo pradžių.

Rungtynes labiau susikaupę pradėjo KK „Vytis“ komandos penketukas išsiveržė į priekį rezultatu 10:2. Po šalto dušo pabudusi KK „Statyba“ ekipa, surengusi spurtą 8:0 išlygino rezultatą 10:10. Po to komandos apsikeitė klaidomis ir pradėjo rinkti taškus. Nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės persvaros ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 19:16 KK „Vytis“ komandos naudai. Antrajame kėlinyje rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai, bet tada du tritaškus pataikė KK „Vytis“ ekipos vienas lyderių Mantas Morkūnas ir aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį – 31:26. Tačiau po dar vieno dušo atsigavę svečiai vėl surengė varžovų krepšio apgultį – 11:0 ir jau pirmavo 37:31. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 41:34 KK „Statyba“ ekipos naudai. Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos keitėsi tiksliomis atakomis, pirmavo tai vieni, tai kiti, o kėlinys baigėsi KK „Vytis“ komandai turint 1 taško deficitą, kas privertė laukti labai atkaklaus ketvirtojo kėlinio. Būtent taip viskas ir vyko. Aikštėje žaidėjai atidavė visas jėgas, kad tik pavyktų geriau apsiginti ir užpulti. Likus trims minutėms KK „Statyba“ suėmė save į rankas, laimėjo atkarpą 7:0 ir išplėšė pergalę rezultatu 78:68 (16:19, 25:15, 16:22, 21:12).

• Šiose rungtynėse buvo pasiekti 3 dvigubi dubliai. Juos pasiekė Mantas Morkūnas iš KK „Vytis“, Vilius Bauras ir Arvydas Ivanauskas abu iš KK „Statyba“.
  • Verta paminėti, jog Viliui Baurui pritrūko vos 1 atkovoto kamuolio, jog pasiektų trigubą dublį.
  • Rungtynių naudingiausiu žaidėju tapo Arvydas Ivanauskas iš KK „Statyba“, surinkęs 39 naudingumo balus.

KK „Vytis“ : M. Morkūnas 27 taškai (13 at. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam), M. Cibulskis 17 taškų (7 rez. perd.,) A. Urbanavičius 9 taškai.

KK „Statyba“ : A. Ivanauskas 24 taškai (12 at. kam., 5 bl.), Vilius Bauras 20 taškų (9 at. kam., 10 rez.  perd., 7 kl., 7 per. kam.), M. Vaiciukevičius 9 taškai (10 at. kam.).