Be gailesčio:,,Žiedas" nepaliko vilčių Kaišiadorių jaunuoliams

Be gailesčio:,,Žiedas" nepaliko vilčių Kaišiadorių jaunuoliams 674

Gruodžio 14 dieną dieną Vievyje startavo   paskutinis EKKL VIII pirmojo etapo  turas. Pirmajame savaitės susitikime žaidė aikštės šeimininkai ,,Žiedas“(5-3) bei  svečiai jaunieji ,,Kaišiadorių raj. ŠSPC“  (2-6).  Kaišiadoriečiai į rungtynes atsivežė tik penkis aikštės žaidėjus. Tuo pasinaudodami šeimininkai jau pirma kėlinį laimėjo nepadoriu rezultatu 20:6 . Antrajame kėlinyje daugiausia starto penketo žaidėjų dėka šią persvara dar padidino ir beveik išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą. Tačiau su tuo nenorėjo susitaikyti svečiai, kurie po ilgosios pertraukos į aikštę išėjo visai kitu nusiteikimu ir trečiąjį kėlinuką laimėdami 15 taškų persvara dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau galutinai užsikabinti bei pavyti varžovus pritrūko jėgų  ir ketvirtajame kėlinyje viskas stojo į savo vietas. Po ketvirtojo kėlinuko švieslentė rodė rezultatą 81:55 Vievio komandos naudai. Nugalėtojų gretose išsiskyrė šį sezoną jau ne pirmą ir ne antrą kartą linksniuojamas jaunasis šeimininkų komandos talentas Faustas Kulbickas. Šio žaidėjo taupyklėje 19 taškų. Jam gerai talkino komandos senbuvis Mindaugas Stoškus (13 tšk., 16 atk. kam). Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Aurimas Liutkevičius – 15 taškų. Jam gerai talkino solidų dvigubą dublį surinkęs Šarūnas Kavaliauskas (14 tšk., 15 atk. kam).