Atkakliose ir gan nerezultatyviose rungtynėse Kaišiadoryse „TPA“ pergalė vos vieno taško persvara 814

Antrose vakaro rungtynėse, kurios vyko Kaišiadoryse, susitiko aikštės šeimininkų komanda „TPA“ (3-3) prieš svečius „AlterNetas“ (2-4). Rungtynes gerai pradėjo puikią komandinę gynybą ir užsivedimą puolime ir ant atsarginių suolelio demonstravę svečiai, kurie leisdami per du kėlinius šeimininkams įmesti tik 24 taškus, pirmąją rungtynių dalį laimėjo 13 taškų persvara. Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas aikšteje pradėjo keistis - „TPA“ pradėjo žaisti ramiau ir rezultatyviau, tai leido varžovų persvarą per trečiąjį kėlinį sumažinti perpus. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus beveik 5 minutes rezultatas jau buvo lygus ir nuo tada užvirė rimta kova, kai pirmaujančios komandos keitėsi bent keletą kartų. Likus daugiau nei minutei po „Alternetas“ taškų priekyje vienu tašku buvo šeimininkai. Nuo to laiko komandos iki rungtynių galo nesugebėjo pelnyti taškų. Situacijos nepakeitė nei svečių komandos minutės pertraukėlės, nei pražangos ir rungtynes rezultatu 62:61 laimėjo šeimininkai, kurie bent iki šio turo turo pabaigos įsitaiso tarp penkių stipresniųjų lygos komandų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Ignas Mikulis (13 tšk., 16 atk. kam., 14 išpr. praž., 33 naud. b.). 14 šio žaidėjo išprovokuotų pražangų yra šio sezono vieno žaidėjo šioje grafoje pasiektas rekordas. Iki absoliutaus rekordo šioje statistikos grafoje, kurį dar 2019 metais pasiekė dabar „Alternetas“ komandą atstovaujantis Visvaldas Ašmena pritrūko vienos išprovokuotos pražangos. Pralaimėjusiems Marius Kaminskas ir Saulius Klimkevičius pelnė po 13 taškų.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuotr. aut. Osvaldas Žukauskas)