Antrajame kėlinuke rungtynių svarstykles į savo pusę pakreipusi komanda ,,IDIP" - pirmoji EKKL finalo dalyvė 1153

Po gražiausių pavasario švenčių sugrįžome į kovas ir   balandžio 10 dieną Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje vyko EKKL pusfinaliai. Pirmose rungtynėse  susikovė čempionų titulą ginantys „IDIP“ ir dažni finalinio ketverto dalyviai „Žiežmariai“. Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova ir vos 1 taško persvarą turėjo „IDIP“ krepšininkai. Antrajame kėlinyje žiežmariečiai sustojo, o tuo pasinaudojo jų oponentai ir susikrovė 11 taškų pranašumą. Antroji rungtynių dalis prasidėjo taip pat, kaip vyko antrasis ketvirtis - „IDIP“ komanda toliau didino pranašumą, kuris buvo išaugęs iki 22 taškų. Prieš lemiamas 10 minučių „IDIP“ turėjo solidų 15 taškų pranašumą. Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo žiežmariečiai, kurie kilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, tačiau „IDIP“ žaidėjams pavyko stabilizuoti padėtį ir sėkmingai atsakyti į varžovų spurtą bei švęsti pergalę galutiniu rezultatu 93:85,  kuri Juos veda tiesiai  į didįjį finalą. Naudingiausiai ir rezultatyviausiai  nugalėtojų gretose pasirodė išskirtinį ir retą  pasirodymną krepšinyje  surengęs - visus savo 11 metimų iš žaidimo įmetęs Lukas Martinkus (32 tšk., 8/8 dvit., 3/3 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 11 išprovokuotų pražangų., 44 naud. b.). Dvigubą dublį surinko Aurimas Gavelis (10 tšk., 10 atk. kam.). „Žiežmarių“ komandos gretose naudingiausias ir rezultatyviausias  buvo Lukas Jurkevičius (15 tšk., 16 naud. b.).