,,Žiežmariai" ,,Vienybės" taurėje krito antrąkart

,,Žiežmariai" ,,Vienybės" taurėje krito antrąkart 723

Antrose kovo 15 dienos rungtynėse Žiežmariuose susitiko aikštės šeimininkai ,,Žiežmariai" (0-2) prieš svečius iš Jonavos rajono komandą ,,Pauliukai"(1-1). Rungtynes geriau pradėjau svečiai ir buvo susikrovę 12 taškų pranašumą, bet dar per pirmąsias dešimt minučių tą pranašumą išbarstė. Ir tokia taškų karuselė vyko visas rungtynes, po trijų kėlinių vos 2 taškų pranašumas buvo žiežmariečių pusėje. Ketvirtajame kėlinyje žiežmariečiams sunkiai sekėsi užpulti, o lemiamomis minutėmis prasidėjusi baudų metimų loterija naudos neatnešė ir teko pripažinti svečių iš JKML pranašumą. Svečių komandoje puikias rungtynes sužaidė Edvinas Masiokas, kuris pelnė 30 taškų (10/13 dvit. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko net 50 naudingumo balų.  "Žiežmarių" gretose Rokas Ašmena surinko 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 7 kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus. Žiežmariečiams tai antras pralaimėjimas Vienybės lygoje, kuris nubloškia EKKL komandą į turnyrinės lentelės dugną.