,,Žiežmariai" apgynė savo tvirtovę kovoje su komanda ,,Žiedas"

,,Žiežmariai" apgynė savo tvirtovę kovoje su komanda ,,Žiedas" 715

Vasario 24 dieną įvyko priešpaskutinės, trečios EKKL ketvirtfinalio rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Žiežmariai" prieš svečius iš Vievio komandą ,,Žiedas". Net 36 minutes svečiai iš Vievio kaip lygūs su lygiais kovėsi su aikštelės šeimininkais, tačiau per paskutines 4 minutes žiežmariečiai "užrišo" krepšį varžovams ir šventė labai svarbią pergalę serijoje. Paskutines 4 minutes "Žiežmariai" laimėjo rezultatu 13:0. Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė Justinas Kursevičius, pelnęs 23 taškus (6/11 trit.) ir Tomas Vainoris - 15 taškų ir net 17 atkovotų kamuolių. Svečių komandoje Faustas Kulbickas pelnė 22 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau to pergalei nepakako. Serijoje iki dviejų pergalių žiežmariečiai išsiveržė į priekį rezultatu 1:0.