Vos tryse rungtynes baigę „Rodos“ krepšininkai turėjo pripažinti „Rumšiškių“ pranašumą 511

Trečiosios Kovo 3 dienos rungtynės vyko tarp aikštelės šeimininkų KK „Roda“ ir svečių KK „Rumšiškės“. Pirmojo etapo vienvaldžiai lyderiai į šias rungtynes deliagavo vos 5 žaidėjus, kuo turėjo pasinaudoti svečiai, kurie į rungtynes atvyko septyniese. Tad komandų sudėtys kėlė daug intrigos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo rumšiškiečiai, kurie jau pirmajame kėlinyje čiupo varžovus už ragų ir bandė įrodyti, jog čia atvyko ne gerai praleisti laiko, o išsivežti pergalės. Ir jiems tai puikiai sekėsi, pirmąjį ketvirtį svečiai laimėjo rezultatu 19:13. Antrajame ketvirtyje komandų žaidimas nesikeitė, puikiai puolę rumšiškiečiai didino pranašumą, o „Rodos“ kolektyvui liko tik skėsčioti rankomis ir bandyti surasti savąjį žaidimą. Antrąjį kėlinį „Rumšiškės“ laimėjo rezultatu 18:8, o bendras rezultatas po dviejų kėlinių tapo 37:21. Po ilgosios pertraukos komandoms grįžus į aikštelę, vaizdas joje nesikeitė. Rumšiškiečiai buvo greitesni ir šviežesni, nei be keitimų žaidę aikštelės šeimininkai. Trečiasis ketvirtis buvo pralaimėtas dar didesniu skirtumu (11:24), nei prieš tai buvę. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė triuškinantis 29 taškų skirtumas (32:61). Turėdami tokį pranašumą rumšiškiečiai atleido vadžias ir leido „Rodos“ komandai sužaisti rezultatyviausią rungtynių ketvirtį (33:14). Verta atkreipti dėmesį, jog aikštelės šeimininkai per paskutinį ketvirtį pelnė daugiau taškų, nei per pirmus tris kartu sudėjus. Beto, likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę, už penktą asmeninę pražangą iš aikštelės buvo išprašytas „Rodos“ atstovas Lukas Aleksiūnas, o po dar pusės minutės, anksčiau laiko ant atsarginių suoliuko prisėdo ir Motiejus Gimžauskas. Bet ne tik „Roda“ prisirinko asmeninių pražangų, svečių komandoje net trys žaidėjai prasižengė po 5 kartus – Mantas Gudeliauskas, Lukas Kandratavičius, Mindaugas Čižauskas. Tad „Roda“ rungtynes baigė trise, prieš keturis „Rumšiškių“ atstovus. Rungtynės baigėsi rezultatu: 65:75 (13:19, 8:18, 11:24, 33:14).

Skaičiai: triuškinantis skirtumas rezultatyvių perdavimų grafoje, „Rodos“ žaidėjai atliko vos 7 rezultatyvius perdavimus, kai tuo tarpu svečiai, mėgavosi žaidimu ir atliko net 23 rezultatyvius perdavimus. Bet šios rungtynės įsimins kaip tos, kuriose pritrūko žaidėjų, nes rungtynėse net 5 žaidėjai prasižengė po 5 kartus.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „Rodos“ atstovas Lukas Aleksiūnas, kuris surinko 29 naudingumo balus.

„Rodos“ komandoje pasižymėjo: Lukas Aleksiūnas 19 tšk. (5/6 baud. met., 18 atk. kam., 6 išpr. praž., 29 naud. b.), Paulius Pocius 16 tšk. (9 atk. kam., 4 rez. perd., 19 naud. b.), Motiejus Gimžauskas 13 tšk. (0/10 trit. met., 7 išpr. praž.).

„Rumšiškių“ komandoje pasižymėjo: Mindaugas Čižauskas 18 tšk. (8 atk. kam.), Mantas Gudeliauskas 12 tšk. (6 atk. kam., 7 rez. perd., 15 naud. b.), Lukas Kandratavičius 12 tšk. (5 atk. kam., 6 rez. perd.).