Vievio ,,Žiedas" vos išnešė ,,sveiką kailį" iš Kaišiadorių

Vievio ,,Žiedas" vos išnešė ,,sveiką kailį" iš Kaišiadorių 532

Kovo 28 vakarą Kaišiadoryse įvyko vienos silpnesniųjų komandų pogrupio rungtynės, kuriose susitiko pergalės džiaugsmo šiame etape dar nepatyrusi komanda  "KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX"(0/3) ir svečiai Vievio ,,Žiedas"(2/1). Svečiai į rungtynes atvyko aštuoniese, kai šeimininkai rungtynsė turėjo net 11 žaidėjų. Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai ir lygiai. Po pirmojo kėlinuo švieslentėje degė rezultatas 14:15 svečių naudai. Nuo antro kėlinio puikiai taikydami zoninę gynybą ir atakuodami krepšį į priekį įsiveržė jaunieji kaišiadoriečiai, kurie po pirmosios rungtynių dalies,  gal kiek netikėtai buvo priekyje. Antroje rungtynių pusėje Vievio ,,Žiedas" daugiausia vieno geriausių komandos žaidėjų Mindaugo Stoškaus diena pavijo ir aplenkė varžovus ir iškovojo klampią ir sunkią pergalę rezultatu 79:74.

Skaičiai: Vievio ,,Žiedas" pergalę daugiausia nulėmė geresnė kova dėl atšokusių kamuolių (64), kai jaunieji varžovai atkovojo 52. Vievio atstovai laimėjo rungtynes nepaisant to, kad pataikė tik 1 tritaškį iš 14. Kaišiadoriečiams laimėti didžia dalimi sutrukdė ir neišnaudoti šansai nuo baudų metimo linijos. Pataikyta 11 baudų iš 21.

Naudingiausias šiose rungtynėse pasirodė ,,Vievio žiedas" atstovas Mindaugas Stoškus, kuris surinko 47 naudingumo balus.

"KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX" komandoje pasižymėjo: Tadas Milkevičius 26 tšk. (13 atk.kam., 7 išprovok. praž.,  29 naud. bal.), Martynas Žilionis 10 tšk.; Rokas Petravičius ir Justas Kareckas po 8.

Vievio ,,Žiedas" gretose pasižymėjo: Mindaugas Stoškus 31 tšk. (10/16 dvitaškių, 8/11 baudų, 18 atk. kam., 47 naud. bal.); Marijus Kameneckas 13 tšk.; Rytis Kameneckas 13 tšk. (6 atk.kam., 4 perimti kam. 6 rez.perd.).