Vievio ,,Žiedas" komanda įveikė antro lygos regiono Kaišiadorių jaunuoliais paremtą komandą 799

Antrosios lapkričio 17-osios dienos rungtynės vyko jau Vievyje. Čia susitiko aikštės šeimininkų komanda ,,Žiedas" (4-0) prieš svečius ,,Kaišiadorių ŠSC-Savex“ (1-3). Rungtynes geriau pradėjo svečių komandos jaunuoliai, kurie daugiausia dviejų komandos puolimo lyderių Mato Cibulskio ir Luko Žilinsko pastangomis po pirmojo rungtynių kėlinuko pirmavo 5 taškų persvara. Antrą kėlinį padarę tam tikras išvadas puikiai sužaidė,  starto penketo žaidėjų į priekį vedami svečiai, kurie šį kėlinį laimėjo net 30:8 ir į ilgają pertrauką komandos ilsėtis išėjo ,,Žiedas" komandai pirmaujant  jau gan solidžia  17 taškų persvara. Panašu, kad  antrasis  kėlinukas ir bus nulėmęs rungtynių likimą, nes po ilgosios pertraukos vytis varžovus dar bandė kaišiadoriečiai, tačiau dėl mažesnės rotacijos ir žymiai prastesnės kovos dėl kamuolių ,,Kaišiadorių ŠSC-Savex“ komandai teko nusileisti Vievio atstovams. Nugalėtojų ,,Žiedas" komandos  gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Mindaugas Stoškus (21 tšk., 13 atk.kam., 32 naud.b.). Šiam žaidėjui puikiai talkino solidų dvigubą dublį surinkęs  komandos draugas Darius Beiga (12 tšk., 13 atk. kam.). Pralaimėjusių gretose Matas Cibulskis ir Lukas Žilinskas pelnė atitinkamai 30 ir 27 taškus.