Vievio ,,Žiedas" antrąjį EKKL ratą pradėjo pergale

Vievio ,,Žiedas" antrąjį EKKL ratą pradėjo pergale 509

Ankstyvą kovo 3-osios popietę Algirdo Brazausko gimnazijoje įvyko pirmas Bottom (Silpnesniųjų) komandų pogrupio susitikimas, kuriame aikštės šeimininkai KK ,,Vytis" (0-1) priėmė svečius Vievio ,,Žiedą"(1-0). Į šias rungtynes komandos atvyko gan negausiai. Svečiai atgvyko tik šešiese ir be svarbiausių komandos žaidėjų - Vido Braziulio bei Mindaugo Stoškaus. Rungtynes abi komandos pradėjo tarsi dar būtų iki galo neprabudę. Tai rodo pirmojo kėlinio rezultatas, kuris baigėsi 13:13. Antrame kėlinyje ilgesnį atsarginių suolelį turintys KK ,,Vytis" taikliau atakuodami ir geriau gindamiesi įsiveržė į priekį ir trapią persvarą išlaikė iki pat antrojo kėlinuko pabaigos. Po ilgosios pertraukos rungtynėse vaizdas kardinaliai pasikeitė. Šeimininkų komanda kaip jai dažnai būna rungtynių trečiose kėliniuose ,,tarsi nustojo žaisti". Tuo kaip mat pasinaudojo svečiai, kurie daugiausia Evaldo Srėbaliaus ir jam bei kitiems komandos draugams kamuolius tiksliai skirsčiusio Ryčio Kamenecko pastangomis spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pelnytą pergalę. Juokaujant kyla klausimas gal KK ,,Vytis" komandai rungtynėse reiktų leisti žaisti du kėlinukus? Komanda jau eilė rungtynių po ilgosios pertraukos išeina į aikštę visiškai pasikeitusi ir pasimetusi,  ko rezultate varžovai būna paleidžiami nebepavejamai. Kaip išspręsti šią problemą komanda žino tikriausiai tik pati...

Skaičiai: Vievio ,,Žiedas" žaidėjas Rytis Kameneckas atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai vienas geriausių asmeninių pasirodymų šiame lygos sezone. Iki sezono rekordo trūko viso labo dviejų rezultatyvių perdavimų. Įspūdingą dvigubą dublį atliko svečių komandos žaidėjas Evaldas Srėbalius. Šis žaidėjas įmetė 28 taškus ir atkovojo net 25 kamuolius. Įspūdingesnį pasirodymą buvo surengęs tik KK ,,Roda" žaidėjas Lukas Aleksiūnas - 32 taškai ir 33 atkovoti kamuoliai.

KK ,,Vytis" komandoje pasižymėjo: Matas Cibulskis 19 tšk., Aivis Radlinskas 14 taškų (6/6 baudos), Mantas Morkūnas 13 tšk. (9 atk. kam.)

Vievio ,,Žiedas" komandoje pasižymėjo: Evaldas Srėbalius 28 tšk. ( 25 atk. kam, 52 naud. bal.); Arminas Rosliakas, Rytis Kameneckas, Rimgaudas Kurčiauskas po 14 taškų.

Naudingiausiu rugtynių žaidėju tapo net 52 naudingumo balus surinkęs Vievio ,,Žiedas" atstovas Evaldas Srėbalius