Vievio fenomenas: klampiose rungtynėse išrašytas pirmasis pralaimėjimas komandai ,,Žiežmariai" 824

Gruodžio 6 dieną rungtynėmis Vievyje prasidėjo septintasis EKKL turas. Čia susitiko aikštės šeimininkai Vievio ,,Žiedas“(5-2) prieš svečius komanda ,,Žiežmariai“. Rungtynėse prasidėjo ir vyko nerezultatyviai, klampiai, komandoms sunkiai renkant taškus. Rinkti taškus geriau sekėsi  šeimininkų komandai, kuri po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 9 taškų persvara. Pastebėtina, kad pirmame rungtynių kėlinuke žiežmariečiams ir leista įmesti tik  tuos pačius 9 taškus. Antrojoje rungtynių pusėje svečių puolimas atsigavo ir jie sparčiu tempu pradėjo artėti prie varžovų. Rungtynių likimas sprendėsi paskutinę rungtynių minutę tuo metu ,,Žiedas“ komandai pirmaujant vos dviejų taškų persvara. Iki rungtynių pabaigos likus 16 sekundžių po vieno iš dviejų taiklių vieno iš žiežmariečių komandos lyderio Roko Janicko baudos metimų   jo komandos deficitas sumažėjo iki vieno taško. Vėliau atsiliekančiai komandai staigiai Vievio atstovams staigiai  praradus kamuolį jau minėtas žiežmariečių žaidėjas turėjo galimybę išspręsti rungtynių likimą , tačiau jo dvitaškis buvo netaiklus, o likusias sekundes ramiau sužaidė ,,Žiedas“ komanda, kuri po varžovų pražangos ramiai sumetė abi baudas, o tas pats Rokas Janickas prametęs tritaškį likus trims sekundėms iki rungtynių pabaigos nesugebėjo išgelbėti komandos ir iš trečio karto. Komanda ,,Žiežmariai“ buvo patirti pirmąjį pralaimėjimą rezultatu 62:65. Nugalėtojų komandos gretose rezultatyviausias buvo Rytis Kameneckas, kuris pataikęs visas 10 savo mestų baudų iš viso surinko 19 taškų. Norėtusi išskirti ir komandos snaiperį Audrių Protusevičių, kuris įmetė 3 iš 5 komandos tritaškių, tai ir padėjo komandai išplėšti sunkią pergalę. Pralaimėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Rokas Janickas – 15 taškų.