Vienas lauke ne karys: Mato Cibulskio net 47 pelnyti taškai jauniesiems kaišiadoriečiams pergalės neatnešė 686

Sausio 9 dieną įvyko paskutinės  antrojo EKKL etapo savaitės rungtynės. Čia žaidė jau  B pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai ,,Sporto Centras“ (1-0) bei svečiai ,,Kaišiadorių raj. ŠSPC“(0-1).Visas rungtynes vyko gan  lygi kova po kėlinį didesne persvara laimint tai vienai, tai kitai komandai. Paskutiniame kėlinyje užtikrinčiau sužaidė aikštės šeimininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 87:77.  Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 22 taškus įmetęs Mantas Macikas.  Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė  47 taškus įmetęs jaunasis Kaišiadorių talentas Matas Cibulskis. Tai visų EKKL sezonų vieno žaidėjo įmestų taškų rekordas.