Tritaškiais varžovus baudę „TPA“ vos neprisižaidė su „Megalinija“ komanda

Tritaškiais varžovus baudę „TPA“ vos neprisižaidė su „Megalinija“ komanda 457

Antrosiose Sausio 8 dienos rungtynėse susitiko dvi komandos iš Kaišiadorių. A. Brazausko gimnazijos salėje pečius surėmė „TPA“ (5/3) ir „Megalinija“ (6/3) ekipos. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai „TPA“ komanda, kurie po taiklių Dariaus Gervicko ir Mariaus Radvilos tritaškių išsiveržė į priekį 13:2. Tuomet kelias rezultatyvias atakas surengė svečiai, bet vėl prabudę jau minėti snaiperiai sumetė dar po vieną tritaškį ir sužaidus 5 minutes rezultatas tapo 19:8. Norint nepaleisti varžovų į priekį, svečiai turėjo imtis kažkokių veiksmų. Tokiam žaidybiniui planui parengti jie paprašė minutės pertraukėlės. Tiesa, tai jiems nepadėjo, o gal tiesiog varžovai buvo geriau pasiruošę? Šeimininkai padidinę persvarą iki 14 taškų  šiek tiek prisnūdo, kuo puikiai pasinaudojo  „Megalinija“ - sužaidė sėkmingai pirmojo ketvirčio pabaigą ir sušvelnino rezultatą iki 25:18.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos žaidė rezultatyviai, tik „Megalinija“ komandai tai sekėsi daryti šiek tiek geriau. Sužaidus pusę kėlinio, komandas skyrė vos du taškai – 31:29, o dar po kelių atakų, rezultatas tapo lygus 33:33. Tuomet vėl prabilo „TPA“ komandos toliašaudė artilerija ir po dviejų taiklių tritaškių metimų šeimininkai išsiveržė į priekį 6 taškais 39:33. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 39:37 "TPA" naudai. Mažas skirtumas kėlė įtampą ir buvo įdomu sužinoti kas vyks per likusius du kėlinius.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo susikaupusios, pirmąsias 4 minutes vyko kova taškas į tašką ir nei vienai iš jų nepavyko įgyti didesnės persvaros. Ir kaip galvojate, kas įvyko tada? O gi tas pats, kaip pirmajame ir antrajame kėliniuose kai prisitaikę savo taikiklius, tolimomis bombomis, svečių komandą apmėtė jau minėti ir pripažinti snaiperiai, Darius Gervickas ir Marius Radvilas. „TPA“ komandos persvara šoktelėjo iki 12 taškų. Kėlinuko paskutines minutes geriau sužaidę „Megalinija“ komanda sušvelnino rezultatą ir priartėjo prie varžovų iki 7 taškų.

Paskutinį ketvirtį komandos pradėjo „TPA“ komandai pirmaujant rezultatu 61:54 ir svečiams dar tikrai niekas nebuvo prarasta. Tą jie ir bandė įrodyti, o sužaidus 5 minutes sumažino deficitą iki 2 taškų. Ir kaip galvojate kas nutiko tada? O taip, ir vėl taiklus „TPA“ komandos nario tritaškis metimas, ir vėl Marius Radvilas. Po dar kelių baudų metimų skirtumas vėl išaugo iki 9 taškų. „Megalinija“ komandai nebeliko kur trauktis, nes skirtumas buvo pakankamai didelis, o ir laiko nebuvo likę daug. Vyrai kilo į paskutinę kovą, sužaidė labai protingas kelias atakas, tačiau pritrūko šiek tiek pritrūko, nes baigėsi rungtynių laikas, o jas rezultatu 77:76 (25-18, 14-19, 22-17, 16-22) laimėjo daugiau gyvenime mačiusi „TPA“ komanda.

Verta paminėti, kad „Megalinija“ komandoje keturi žaidėjai pelnė 72 taškus, kai kiti trys žaidėjai vos 4. Tad visgi, ar pritrūko laiko, ar komandos draugų pagalbos, spręsti jums.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas „TPA“ komandos atstovas Marius Radvilas, kuris surinko 33 naudingumo balus.

„TPA“: Darius Gervickas 26 tšk. (8/16 trit. met., 21 naud. b.), Marius Radvilas 22 tšk. (10 atk. kam., 7 rez. perd., 6 išpr. praž., 33 naud. b.), Egidijus Plenta 11 tšk. (7 atk. kam.).

„Megalinija“: Tomas Lapašinskas 20 tšk. (5 atk. kam., 5 kl., 5 išpr. praž.), Edgaras Žukauskas 18 tšk. (6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kl., 21 naud. b. per 40min.), Justas Mišeikis 17 tšk. (7 atk. kam., 5 išpr, praž.), Marius Karpavičius 17 tšk. (5 atk. kam., 7 išpr. praž.).