Trileris Elektrėnų derbyje ir „Bauwerk-Boen“ pergalė

Trileris Elektrėnų derbyje ir „Bauwerk-Boen“ pergalė 543

Balandžio 5 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje vyko EKKL II etapo B grupės rungtynės, kuriose susitiko dvi komandos iš Elektrėnų. Šioje dvikovoje aikštelės šeimininkais buvo „Bauwerk-Boen“ (6/0) komanda, o svečių teisėmis žaidė SK „Centauras“ (4/2). Abi komandos yra B grupės turnyrinės lentelės viršuje, tad kova aikštelėje laukė ypač arši.

Kadangi abi komandos namų rungtynes žaidžia toje pačioje salėje, tad pratintis prie svetimos aikštelės nereikėjo. Ir tai puikiai atsispindėjo pirmojo kėlinio eigoje. Abi komandos sėkmingai rinko taškus, o pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 27:22 „Bauwerk-Boen“ komandos naudai. Antrajame kėlinyje komandų žaidimo braižas nesikeitė. Vieną rezultatyvią ataką keitė kita rezultatyvi ataka, o antrąjį ketvirtį laimėjo SK „Centauras“, rezultatu 20:18. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 45:42 „Bauwerk-Boen“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai, o galbūt ir jėgos pradėjo mažėti, tad sumažėjo rungtynių tempas. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:15 ir jį laimėjo „Bauwerk-Boen“. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 6 taškai, priekyje buvo aikštelės šeimininkai. Skirtumas tikrai nebuvo didelis, jog sumažintų jaunųjų SK „Centauras“ žaidėjų norą pakovoti dėl pergalės. O jaunimas visada nori pakovoti su vyresniais ir nutildyti tuos, kurie netiki jaunimo potencialu prieš vyresnius. Tiesa, šį kartą pritrūko labai nedaug. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:78 (28:22, 18:20, 18:15, 16:21) „Bauwerk-Boen“ komandos naudai.

Skaičiai: šį kartą ne apie komandinius skaičius. Įspūdingą taiklumą pademonstravo SK „Centauras“ atstovas Danielius Baslyk, kuris pataikė 11 baudos metimų iš 11 bandymų. Tai geriausias rezultatas šiame sezona ir trūko vos vieno metimo iki visų laikų geriausio rezultato, kuris priklauso „Bauwerk-Boen“ komandos atstovui Raimondui Sadkauskui (12/12 baudų metimų).

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „Bauwerk-Boen“ atstovas Povilas Makūnas, kuris surinko 40 naudingumo balų.

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Povilas Makūnas 26 tšk. (17 atk. kam., 9 išpr. praž., 40 naud. b.), Rytis Kijanskas 16 tšk. (10 atk. kam., 16 naud. b.), Donatas Grajonis 14 tšk..

SK „Centauras“ pasižymėjo: Danielius Baslyk 26 tšk. (3/14 dvit. met., 11/11 baud. met., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 7 išpr. praž., 32 naud. b.), Nerijus Kaminskas 20 tšk. (6 atk. kam., 21 naud. b.), Haroldas Norvaišas 12 tšk. (7 atk. kam.).

Rungtynių akimirkos (Titas Pacauskas): [nuotraukų galerija]

Rungtynių vaizdo transliacija: [vaizdo įrašas]