EKKL antrajame etape neliko nelaimėjusių komandų: ,,TPA" iškovojo pirmąją pergalę 884

Vasario 2-osios  vakarą Rumšiškėse vyko įvyko dar vienos EKKL antrojo etapo, penktosios savaitės rungtynės. Čia susitiko A pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai „Rumšiškės“ (1-3) prieš svečius komandą „TPA“ (1-3). Rungtynės prasideda ir vyksta  rezultatyviai. Lengviau  jos prasideda šeimininkams, kurie po pirmosios rungtynių pusės turi trapią 5 taškų persvarą. Trečiajame  kėlinuke  toliau  vyksta  lygi kova  komandų starto penketo žaidėjams komandas tempiant paskui save ir komandai ,,TPA" būnant besivejančių vaidmenyje. Ketvirtajame kėlinyje svečių komandos puolimas atsigauna ir jie  nepaisant to, kad šiose rungtynėse,  neturi savo lyderio Igno Mikulio ne tik persveria rezultatą, bet ir įgyja 7 taškų persvarą. Savo ruožtu šeimininkų komanda nesiruošia pasiduoti ir likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas vėl tampa lygus. Nuo šio momento aikštėje vyksta tikras nervų karas su kuriais geriau susitvarko komanda ,,TPA", kuri ir laimi rungtynes rezultatu 85:83, taip iškovodami savo pirmąją pergalę antrajame lygos etape. Tiesa, tai neleidžia šiai komandai pakilti iš paskutinės B grupės vietos. Komanda ,,Rumšiškės" po šios pergalės šioje grupėje kovas baigia laipteliu aukščiau,  ketvirtoje vietoje.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo eilinį solidų dvigubą dublį surinkęs Lukas Piliponis (30 tšk., 15 atk. kam., 6 rez. perd.,  41 naud. b.).  Išsikirti vertėtų ir būtent prieš ,,TPA" komandą visada puikiai žaidžiantį Darių Surginą (20 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 5 perimti kamuoliai., 22 naud. b.)  Pralaimėtojų  gretose naudingiausias buvo Deividas Leonavičius (26 tšk., 9 atk. kam., 26 naud. b.). Trigubo dublio ritmu sužaidė Edgaras Žukauskas (14 tšk., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 24 naud. b.).