Be kluptelėjimų: komanda ,,Žiežmariai" įveikdama ,,TPA" iškovoja trečiąją iš eilės pergalę antrajame etape 868

Sausio vakarą 17-osios vakarą  vyko rungtynės ir  Žiežmariuose   vyko antrojo etapo  II turo rungtynės. Čia susitiko A pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai „Žiežmariai“ (3-0) prieš svečius komandą „TPA“ (0-3). Rungtynės prasideda nerezultatyviai ir abiems komandos žaidžiant atsargiai. Visgi sunkiau jos prasideda šeimininkams, kurie po pirmojo kėlinuko nuo varžovų atsilieka 3 taškais. Nuo antrojo kėlinuko  šeimininkų puolimas atsigavo, buvo žaidžiamas gražus komandinis žaidimas daugumai komandos žaidėjų pelnant taškus. Tai lėmė, kad ,,Žiežmariai" laimėjo visus likusius tris rungtynių kėlinukus ir iškovojo trečiają iš eilės pergalę šiame etape  rezultatu 88:71.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Rokas Janickas (21 tšk., 4 rez. perd., 3 perimti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos, 23 naud. b.).  dvitaškių., 23 naud. b.). Išsikirti vertėtų ir dvigubą dublį surinkusį Tomą Vainorį (11 tšk., 10 atk. kam.) bei puikiai komandoms draugams kamuolį skirsčiusį Justiną Kurseviučių (7 tšk., 7 atk. kam., 8 rez. perd.).  Pralaimėtojų  gretose   naudingiausias  buvo ne kas kitas, o atrodytų nepavargstantis Ignas Mikulis - (21 tšk., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 7 išprovokuotos pražangos., 32 naud. b.).