Tik du taškus per 1 kėlinuką praleidusi ,,Palomenė-Žemkausta" parklupdė jaunuosius ,,Vyčius" 269

Šeštadienio popiete Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje įvyko dar vienas EKKL antrojo etapo silpnesniųjų pogrupio susitikimas. Jame susitiko aikštelės šeimininkai ,,Vytis" bei ,,Palomenė-Žemkausta". Rungtynių likimas buvo nuspręstas jau pirmame kėlinyje, kuri svečiai būdami greitesni, taiklesni ir galbūt mažiau sušalę per didžiuosius šių metų šalčius laimėjo net 30:2. 2 taškai per kėlinį yra vienas prasčiausių vienos komandos įmestų taškų skaičius per kėlinį šiame lygos sezone. Ar įmanoma atsigauti po tokio nokauto ir grįžti į rungtynes? Tačiau šeimininkai daugelio nuostabai bandė ir  daugiausia ,,vieno lauke kariu" buvusio Aivio Radlinsko pastangomis žaidimą aplygino, bet to buvo maža, kad bent pralaimėti mažesne persvara nei turėtas deficitas po 1 kėlinio. ,,Palomenė-Žemkausta" laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 88:51. Rezultatyviaisiai nugalėtojų gretose žaidė Lukas Mikalauskas, kuris įmetė 30 taškų.  Pralaimėjusiems Aivis Radlinskas pelnė 21 tašką.

,,Palomenė-Žemkausta" vadovo Pauliaus Kazlausko komentaras: Fantastiškai pradėjome rungtynes ir to užteko, kad išlaikytume tą didelę persvarą ir laimėtume rungtynes.

,,Vyčio" žaidėjo Aivio Radlinsko komentaras: Nebuvo kelių svarbių  žaidejų. Puolime nepasikirstėm kamuolio. To rezultate  klaidos,  greitos atakos,  kurios ir sunešė jiems 32 taškus,  o paskui truputi įsidrasinom, o varžovų komandos žaidejai gražiai pasielgė,  kad susikrovę  skirtumą atsitraukė nuo spaudimo ir visi tvarkingai pasižaidėm.