Sužaisti dar šeši II-ojo EKKL etapo susitikimai

Sužaisti dar šeši II-ojo EKKL etapo susitikimai 592

Įpusėjus kalendorinei žiemai EKKL čempionatas toli gražu dar nepasiekė savo pusiaujo. Šią savaitę lygoje įvyko daug įdomių dalykų- konfliktų tarp savo komandos draugų, viešo nepasitenkinimo teisėjų darbu, įspūdingų asmeninių pasirodymų ir daug kito.  Apie visai tai ir dar daugiau šioje savaitinėje apžvalgoje.

,,TPA-Elmenhorster"  antrose rungtynėse iš eilės įmesdama virš 100 taškų įveikė dar vieną jauną komandą iš Kaišiadorių

Sausio 20 dieną B pogrupio rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai ,,Kaišiadorys-ŠSPC-Savex" bei svečiai ,,TPA-Elmenhorster". Pirmajame kėlinyje vyko gynybinio stiliaus krepšinis, po kurio 18:9 pirmavo labiau patyrę svečiai. Antrajame kėlinyje svečių komanda pradejo dar labiau tolti nuo varžovų ir po dviejų kėlinių jau turėjo 20 taškų persvarą. Trečiajame kėlinyje jaunieji kaišiadoriečiai, kaip ir dažnai šį sezoną.  puikiai mesdami tritaškius neleido vyresniems varžovams dar labiau tolti ir kėlinys baigėsi lygiosiomis. Ketvirtajame kėlinyje ,,TPA-Elmenhorster" toliau žaisdami komandinį žaidimą bandė vėl labiau nutolti nuo varžovų, bet to padaryti nepavyko, o kaišiadoriečiams pavyko net laimėti kėlinuką  ir dar labiau priartėjus prie varžovų pralaimėti rungtynes rezultatu 84:102. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 26 taškus įmetęs Ignas Mikulis. ,,Kaišiadorys-ŠSPC-Savex" gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų įmetęs Lukas Žilinskas.

,,Žemkausta-Alvameta" ne taip lengvai kaip galbūt tikėtasi įveikė ,,Vytis" komandą

Sausio 21 dieną įvyko dar vienos B pogrupio rungtynės kur susitiko aikštės šeimininkai ,,Žemkausta-Alvameta" bei svečiai ,,Vytis" komanda. Pastaroji komanda vedama į priekį savo lyderio Ryčio Jakšto kiek netikėtai gerai pradėjo rungtynes pirmavo 15:10. Nuo šio momento po paimtos minutės pertraukėlės viskas pradėjo stotis į savo vietas ir inciatyvą perėme šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo  43:31. Galutinai rungtynių likimas buvo nulemtas po trečiojo kėlinuko, kurį ,,Žemkausta-Alvameta" laimėjo 25:10. Ketvirtajame kėlinyje vyko lygi kova, o pergalę galutiniu rezultatu 88:60 iškovojo aikštės šeimininkai. Nugalėtojų gretose išsiskyrė 27 taškus pelnęs Giedrius Prabulis. ,,Vytis" rezultatyviausiai žaidė 24 taškus įmetęs Rytis Jakštas.

KK ,,Žiežmariai" iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę

Tą pačią sausio 21 dieną dieną Žiemarių gimnazijoje susitiko jau dvi  A pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai ,,Žiežmariai" bei svečiai iš Vievio ,,Žiedas". Čia nuo pat rungtynių pradžios įspūdingą puolimą demosntravo savo sirgalių palaikomi aišktės šeimininkai, kurie po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 55:29. Nuo šio momento mažai kam kilo klausimų dėl rungtynių nugalėtojo. Antrojoje rungtynių pusėje Vievio krepšininkai pasinaudoję tuo kad šeimininkai improvizavo ir leido pažaisti mažiau žaidusiems savo krepšininkams žaidė lygų krepšinį su šeimininkų komandą, o rungtynes pralaimėjo galutiniu rezultatu 90:65. Tokį ,,Žiedo" pralaimėjimą didžia dalimi lėmė, kad nežaidė komandos lyderis Mindaugas Stoškus. Nugalėtojų gretose Laimonas Alionis ir Lukas Jurkevičius pelnė po 16 taškų. Pralaimėjusių gretose Rytis Kameneckas įmetė 18 taškų.

KK ,,Statyba" pasiekė revanšą įveikdami KK ,,Rumšiškės" komandą

Sausio 23 dieną Rumšiškėse susitiko aikštės šeimininkai ,,Rumšiškės" komanda bei svečiai KK ,,Statyba". Tai jau buvo antrasis šių komandų susitikimas šį mėnesį. Rungtynės vyko panašiumi scenarijumi kaip ir prieš tai vykęs šių komandų susitikimas. Rungtynes vėl geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo  13:8. Antrajame kėlinyje rezultatyviau ir geriau žaidė šeimininkai, kurie laimėjo kėlinį vienu tašku ir apmažino ,,Statybą" persvarą iki 4 taškų. Po ilgosios pertraukos toliau vyko lygi, klampi ir nerezultatyvi dvikova, kurioje šįkart geriau pasirodė svečiai, kurie mesdami perpus geriau dvitaškius už šeimininkus iškovojo pergalę rezultatu 61:54, taip palikdami ,,Rumšiškės" komandą be pergalių antrame lygos etape. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaide 20 taškų įmetęs Deividas Leonavičius. Pralaimėtojų gretose Deividas Kalinauskas įmetė 28 taškus.

Vidinių konflitkų bei barnių neišvengusi ,,Megalinija" paleido pergalę iš savo rankų

Sausio 25-osios popietę Kaišiadoryse atkeltose pirmojo antrojo EKKL etapo A pogrupio varžybose susitiko šeimininkų teisėmis žaidusi Vievio ,,Žiedas" komanda  bei komanda iš Kaišiadorių ,,Megalinija". Rungtynes puikiai pradėjo pastaroji komanda kuri įpusėjus kėliniui pirmavo net 19:2. Daug kam atrodė, kad rungtynių nugalėtojas galbūt ir aiškus. Su tuo sutikti nenorėjo ,,Žiedas" komanda, kuri jau tame pačiame pirmame kėlinyje sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų. Antrame kėlinyje kaišiadoriečių komanda  pradėjo konfliktuoti tarpusavyje ir pametė žaidimo ritmą. Tuo pasinaudojo varžovai. Jie antrąjį ir trečiajį kėlinuką laimėjo atitinkamai 18:15 ir 24:17 bei prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinuką sumažino ,,Megaliniją" pranašumą iki 3 taškų. Lemiamas ketvirtasis buvo pats nerezultatyviausias ir atkakliausias, o nugalėtojas sprendėsi paskutinę susitikimo minutę. Čia pirmaujanti komanda keitėsi mažiausiai 2 kartus. Rungtynių pabaigą šaltakraujiškiau mesdami baudų metimus ir kovodami kamuolius sužaidė ,,Žiedas" komanda, kuri išvargo pergalę rezultatu 74:73. Nugalėtojų gretose 27 taškus įmetė Mindaugas Stoškus. Pralaimėjusių gretose Aivis Radlinskas įmetė 19 taškų.

,,Megalinija" neatsigavo po apmaudaus pralaimėjimo ,,Žiedas“ – nusileista ir ,,Roda“ komandai

Paskutinėse savaitės rungtynėse sausio 26 dieną susitiko aikštės šeimininkai KK ,,Roda“ bei svečiai ,,Megalinija“ komanda. Rungtynės kaip geriau kaip ir savo rungtynes šeštadienį su ,,Žiedas“ komanda, geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinuko pirmavo 20:18. Nuo antro kėlinio pradžios vaizdas aikštėje pasikeitė ir pirmauti pradėjo didesnę pertrauką tarp varžybų turėję  šeimininkai, kurie vedami į priekį tik antras rungtynes komandoje žaidusio Luko Taparausko vienženkle persvara pirmavo visą likusį rungtynių laiką, o svečiai visą likusį  laiką vijosi varžovus, bet galutinai pasivyti nepavyko ir teko pralaimėti rezultatu 75:82. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė jau minėtas vidurio puolėjas Lukas Taparauskas, kuris įmetė 26 taškus. Maža to,  šis žaidėjas dar atkovojo net 26 kamuolius, taip pasiekdamas įspūdingiausią dvigubą dublį šiame lygos sezone. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė 20 taškų įmetęs Gediminas Jurevičius.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Lukas Taparauskas  (,,Roda") surinkęs  50 naudingumo balų.  Verta ir dar kartą paminėti ir Igną Mikulį iš (,,TPA-Elmenhorster"),  kuris surinko 49 naudingumo balus.

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė Rapolas Bielskis  (,,Centauras" ), pelnęs 28  taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Lukas Taparauskas  (,,Roda") -  26.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Vilius Bauras (,,Statyba“)  ir Justinas Kursevičius (,,Roda"), atlikę po 11rezultatyvių perdavimų.