Sunkiai sulaikomas Mantas Gudeliauskas pergalės komandai negarantavo

Sunkiai sulaikomas Mantas Gudeliauskas pergalės komandai negarantavo 556

Balandžio 19 dieną įvyko dar viena ketvirtfinalio dvikova. Šiose rungtynėse savo seriją pradėjo aikštelės šeimininkai „Megalinija“ komanda ir svečiai iš Rumšiškių KK „Rumšiškės“. Aikštelės šeimininkai praleido EKKL aštuntfinalio etapą, nes po II etapo A grupėje užėmė 4 vietą, o svečiai aštuntfinalio etape įveikė KK „Vytis“ 2:0. Beje, KK „Rumšiškės“ II etape A grupėje užėmė 5 vietą, tad „Megalinija“ komandai teko sąlyginai rimčiausias varžovas ketvirtfinalio etape.

Rungtynių pradžia vyko apylygiai, bet ne ilgai. Nors abi komandos nežibėjo puolime, tačiau rumšiškiečiams ypač nesisekė ir svečiai įmetė vos 8 taškus, o „Megalinija“ atseikėjo 16. Produktyviai išnaudoję pertraukėlę tarp kėlinių, rumšiškiečiai stabilizavo žaidimą ir antrasis ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu 14:14. Po dviejų kėlinių „Megalinija“ pirmavo rezultatu 30:24.

Po ilgosios pertraukos rumšiškiečiai puolė į šturmą ir tai davė vaisių – sužaidus 2 minutes rezultatas tapo lygus 31:31. Tačiau tai buvo laikinas pagerėjimas rumšiškiečių žaidime – likusią ketvirčio dalį geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir ne tik susigrąžino pranašumą, bet jį dar šiek tiek ir padidino, lyginant su antruoju. Prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį „Megalinija“ komanda turėjo solidų 8 taškų pranašumą (46:38). Ketvirtojo kėlinio pradžioje rumšiškiečiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (51:49), tačiau kaip trečiajame, taip ir ketvirtajame – viską į savo vėžias sustatė „Megalinija“ ir laimėjo rungtynes rezultatu 67:56 (16:8, 14:16, 16:14, 21:18). Po šios pergalės „Megalinija“ serijoje iki 2 pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Skaičiai: šį kartą ne apie komandinius rezultatas, o apie Manto Gudeliausko pasirodymą. Kaip liaudies išmintis byloja: "vienas lauke - ne karys". Šiose rungtynėse taip ir nutiko. Vienas Mantas pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, o to pergalei nepakako. Sekančioje dvikovoje reikia tikėtis didesnio komandos draugų indėlio ir atkaklesnės kovos rungtynėse.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Rumšiškės“ atstovas Mantas Gudeliauskas, kuris surinko 26 naudingumo balus.

„Megalinija“ komandoje pasižymėjo: Edgaras Žukauskas 19 tšk. (10 išpr. praž., 24 naud. b.), Tomas Lapašinskas 16 tšk. (7 atk. kam., 16 naud. b.), Marius Karpavičius 13 tšk. (11 atk. kam., 15 naud. b.).

KK „Rumšiškės“ pasižymėjo: Mantas Gudeliauskas 32 tšk. (8/14 dvit. met., 4/12 trit. met., 8 išpr. praž., 26 naud. b.), Tomas Bumbulevičius 8 tšk. (5 rez. perd.), Eimutis Mičkauskas 7 tšk. (6 atk. kam.).

Rungtynių akimirkos (Antanas Radlinskas): [nuotraukų galerija]