,,Statyba-Geosoma“ - vis dar pergalių kelyje 5-0

,,Statyba-Geosoma“ - vis dar pergalių kelyje 5-0 172

Šeštadienio popietę Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje susitiko pralaimėjimų dar neturinti komanda ,,Statyba-Geosoma“(4-0) iš Kaišiadorių bei turnyro lentelės viduryje esantys Elektrėnų ,,PGT“ (2-2). Sėkmingiau rungtynes pradėjo kaišiadoriečiai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų persvarą. Antrame kėlinyje svečiams daugiausiai tik antras rungtynes žaidusio vieno iš komandos lyderių Mariaus Radvilos dėka buvo pavykę priartėti iki vienaženklės taškų persvaros, bet tai buvo viskas ką pavyko pasiekti ,,PGT“. Antrojoje rungtynių pusėjė ,,Statybai-Geosoma“ startinio penketo žaidėjų dėka pavyko atitrūkti labiau ir laimėti rungtynes galutiniu rezultatu 70:56. Rezultatyviausias šįkart nugalėtojų gretose buvo Ignas Mikulis įmetęs 22 taškus, iš jų 18 taškų pelnyta nuo tritaškio linijos. Ignas įmetė daugiau nei pusė visų komandos įmestų tritaškių. Arvydas Ivanauskas atliko eilinį dvigubą dublį įmetęs 20 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. Išskirtinio dėmesio vertas Viliaus Bauro pasirodymas. Šis žaidėjas atliko net 14 rezultatyvių perdavimų komandos draugams. Tai antras rezultatas lygoje šiais metais. Daugiau perdavimų, tai yra 17 šiemet yra atlikęs tik ,,Bauwerk-Boen“ atstovas Raimondas Sadkauskas. Pralaimėjusiems jau minėtas Marius Radvila įmetė 17 taškų.