,,Statyba-Geosoma" trečiąkart iš eilės įveikti ,,Megalinijos" įveikti nepavyko

,,Statyba-Geosoma" trečiąkart iš eilės įveikti ,,Megalinijos" įveikti nepavyko 281

Vėlyviausiose šeštadienio vakaro rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai KK ,,Megalinija"(0-1) prieš svečius ,,Statyba-Geosoma" (0-1). Pirmajame kėlinyje priešingai nei EKKL taurės mače tarp šių komandų į priekį  jau pirmame kėlinyje dviženkle persvara ,,šovė" aikštės šeimininkai. Toliau rungtynės vyko tarsi ant svarstyklių, po vieną iš likusių kėlinių laimint tai vienai tai kitai komandai. Arčiau prisivyti varžovus svečiams trukdė daugiau  tritaškiais paremtas žaidimas, kurių pataikyta daugiau nei dvitaškių  bei beveik per pusė pralaimėta kova po lenta. KK ,,Megalinija" užteko pirmoje kėlinyje susikrautos persvaros, kad būtų iškovota pergalė rezultatu 88:70 ir taip atsirevanšuota už anktesnius pralaimėjimus šio vakaro varžovams. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Marius Karpavičius, kuris įmėtė 20 taškų. Pralaimėjusiems Ignas Mikulis įmetė 20.

,,Statyba-Geosoma" žaidėjo Viliaus Bauro komentaras: Į rungtynes negalėjo atvykti keli mūsų žaidejai, pritrūko jėgos po krepšiu bei sunkiai sekėsi pataikyti is dviejų taškų zonos. Varžovų komanda gana stipri, todel tris kartus is eilės prieš juos laimėti yra sunku.

KK ,,Megalinija" žaidėjo Tomo Lapašinsko komentaras: Visų pirma varžybos buvo sunkios, daug fizinio kontakto. Pradėjome varžybas labai susikaupę ir nusiteikę. Tą parodo ir pirmas kėlinys sumetėm 27 taškus, galbūt varžovas tokios greitos rungtynių pradžios nesitikėjo. Laimėjome kovą po lenta. Daugiau ar mažiau laikėmes plano žaisti arčiau krepšio, baudos aikštelėje. Stiprus varžovas, gerbiam juos, bet trečio pralaimėjimo negalėjome leisti prieš šią komandą. (juokiasi)