,,Statyba- Geosoma" tapo jau šeštaja EKKL taurės antrojo etapo dalyve

,,Statyba- Geosoma" tapo jau šeštaja EKKL taurės antrojo etapo dalyve 243

Sausio 27 dienos popietę EKKL taurės rungtynėse  Kaišiadoryse susitko,,Statyba-Geosoma" (4 vieta lygoje) bei svečiai Vievio ,,Žiedas" (9 vieta lygoje). Dar neprasidėjus rungtynėmis matėsi, kad svečių komanda į rungtynes rinkosi negausiai bei be kelių savo lyderių. Tačiau nepaisant to  bandė kabintis į rungtynes ir po dviejų kėlinių tikrai nebuvo aišku, kas laimės rungtynes. Antrojoje rungtynių pusėje jaunieji aikštės šeimininkai sulaukę į rungtynes atvykusio trenerio Vitalijaus Bauro pradėjo žaisti labiau disciplinuotai ir  su didesne energija ir pradėjo tolti nuo varžovų. Ketvirtajame kėlinyje intrigos visiškai nebeliko ir pergalę rezultatu 80:64 iškovojo ,,Statyba-Geosoma". Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė vidurio puolėjas Arvydas Ivanauskas. Jo sąskaitoje 20 taškų. Pralaimėjusiems Evaldas Srėbalius pelnė 17 taškų.