,,Statyba- Geosoma" laimėjo ir antrąkart šiame etape

,,Statyba- Geosoma" laimėjo ir antrąkart šiame etape 293

Kovo 13-osios vakarą Elektrėnų profesinio rengimo centre startavo priešpaskutinis,  ketvirtasis EKKL antrojo etapo turas. Pirmame vakaro mače susitiko aikštės šeimininkai SK ,,Centauras"(1-2) bei svečiai iš Kaišiadorių ,,Statyba-Geosoma"(1-2). Rungtynės kaip ir buvo galima laukti prasidėjo nerezultatyviai ir lygiai. Pirmus du kėlinius nei vienai  komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros ir tik keliais taškais priekyje buvo aikštės šeimininkai. Antrą rungtynių pusę svečiai daugiausia komandos naujoko Kazimiero Motiekaičio bei  Igno Mikulio rezultatyvaus žaidimo dėka laimėjo 11 taškų persvara bei iškovojo svarbią pergalę kovojant dėl aukštesnės  galutinės pozicijos antrajame EKKL etape. Ši pergalė svarbi, nes leidžia kaišiadoriečiams bent jau laikinai būti pirmajame ketverte, kuris garantuoja tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį. Daugiausia taškų nugalėtojams įmetė rezultatyviausias savo sezono rungtynes sužaidęs Kazimieras Motiekatis. Jo sąskaitoje 28 taškai. Atsitiktiknumas  ar ne, kad  šis žaidėjas tai padarė perėjęs į kitą komandą svarstykite patys..Pralaimėjsuių gretose jau ir vėl rezultatyviausias buvo abiturientas  Rapolas Bielskis. Jo sąskaitoje 15 taškų.

,,Statyba-Geosoma" vadovo Viliaus Bauro komentaras: Sunkios ir klampios varžybos.  Kazys su Ignu šiandien patraukė, pataikė metimus. Truputi trūko agresyvumo pirmose kėliniuose, antroje puseje pradėjome žaisti agresyviau, atsakėme į varžovų kontaktą ir laimėjome rungtynes.  Aciū varžovams už kovą. Svarbi pergalė.