SK ,,Centauras" iškovojo įspūdingą pergalę prieš atsainiai į rungtynes pasižiurėjusius ,,Bauwerk-Boen" 274

Pirmajame antro turo mače vasario 27dieną Elektrėnuose SK ,,Centauras“(0-1) namų komandos teisėmis žaidė su ,,Bauwerk-Boen“(1-0). Po pirmojo rungtynių kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas. Antrajame kėlinyje į priekį smarkiai truktelėjo jaunieji šeimininkai, kurie matosi po griežto pokalbio su trenerių po varžybų Žiežmariuose, išėjo į aikštę užsidegę.  Po pirmos rungtynių dalies  SK ,,Centauras“ prieš negausiai į šias rungtynes susirinkusius ,,Bauwerk-Boen“ turėjo dviženklį pranašumą. Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o aikštės šeimininkai Rapolo Bielskio ir Roko Niparavičiaus galingo žaidimo dėka puolime tik dar labiau nutolo, o EKKL taurės finalininkai atrodė ,,užmigę ant laurų“ ir turėjo pripažinti jaunuolių pergalę rezultatu 103:77. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rokas Niparavičius, kuris surinko 25 taškus, pataikydamas visus 7 savo mestus tritaškius. Įspūdingas rungtynes sužaidė ir gan gerą formą įgaunantis Rapolas Bielskis, kuris surinko 24 taškus. Jis taip atkovojo 9 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimus bei buvo per plauką nuo trigubo dublio. Pralaimėjusiems Povilas Makūnas įmetė 31 tašką.

Naudingiausio SK ,,Centauro" žaidėjo Rapolo Bielskio komentaras:

Nors ir jie žaidė be kelių lyderių, bet mums taip pat negalėjo padėti keli svarbūs žaidėjai, todėl tai tikrai smagi pergalė. Nuo antrojo kėlinio pradėjom kibiai gintis ir stengtis atkovoti kiekvieną kamuolį, tai leido pelnyti daugiau taškų greitose atakose, taip pat puikiai pasirinkome metimus ir tai leido užtikrintai laimėti.