Senų ir gerai pažįstamų varžovų derbyje - SK "Centauras " pergalė

Senų ir gerai pažįstamų varžovų derbyje - SK "Centauras " pergalė 438

Gruodžio 11-osios vakarą sužaistos pirmosios VIII turo rungtynės tarp namuose žaidusių SK „Centauras“ (3-5) ir  „PGT“ (3-5) komandų. Pastarieji šį kartą žaidė svečių teisėmis.

Pirmojo kėlinio pirmojoje pusėje vyko apylygė kova, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei 4 taškų pranašumo. Antrojoje pirmojo kėlinio pusėje SK „Centauras“ pradėjo didinti apsukas ir po pirmojo ketvirčio švilpuko turėjo 8 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje SK „Centauro“ kolektyvas nuosekliai didino pranašumą, o „PGT“ vyrai stengėsi tik nepaleisti oponentų dideliu taškų skirtumu. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 42-37. Trečiojo kėlinio pradžioje vėl šoktelėjo SK „Centauras“ komanda ir įgavo didžiausią vakaro pranašumą – 12 taškų, tačiau nuo šios akimirkos, viskas apsivertė aukštyn kojomis. „PGT“ vyrai kilo į kovą ir pavaišinę priešininkus šaltu dušu, sumažino pranašumą ir vėl įnešė į dvikovą intrigos. Po trijų kėlinių „PGT“ komandos deficitas buvo tik 2 taškai. Ketvirtojo kėlinio pirmoji pusė buvo lyg amerikietiški kalneliai, laiminėjo tai viena, tai kita komanda, bet rungtynių pabaigą geriau sužaidusi SK „Centauras“ ekipa laimėjo antrą kartą čempionate iš eilės rezultatu 75-70 (22:14, 20:23, 15:18, 18:15).

SK „Centauras“ komandoje išsiskyrė: D. Baslyk 32 taškai (7 at. kam., 4 rez. perd., 6 kl.), N. Kaminskas 14 taškų ir karjeros EKKL rungtynes sužaidęs H. Norvaišas 13 taškų.

„PGT“ komandoje išsiskyrė: K. Bakanovas 32 taškai (10 at. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 4 bl. met.,) ir  E. Ramonas 10 taškų.