Senų gerų pažįstamų dvikovą Rumšiškėse laimėjo „Žiežmariai“

Senų gerų pažįstamų dvikovą Rumšiškėse laimėjo „Žiežmariai“ 518

Kovo 6 dieną Rumšiškėse įvyko EKKL II etapo TOP grupės dvikova, kurioje susitiko seni geri pažįstami, aikštelės šeimininkai KK „Rumšiškės“ (1-1) ir svečiai, EKKL Taurės turnyro nugalėtojai, KK „Žiežmariai“ (2-0). Ne itin gausiai susirinkusios komandos visgi išlaikė intrigą iki paskutinių minučių ir rungtynės baigėsi nedideliu skirtumu, bet apie viską nuo pradžių.

Pirmasis ketvirtis vyko gana vangokai, komandoms sunkiai pavyko rinkti taškus. Pirmąsias 10 minučių laimėjo svečiai – 16:11. Prasidėjus antrajam, pirmojo kėlinio pasyvumas turėjo nebekelti nuostabos, kadangi antrasis ketvirtis vyko panašiu scenarijumi, kaip ir pirmasis. Antrąjį kėlinį, rezultatu 16:12 vėl laimėjo žiežmariečiai, kurie į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 32:23.

Sužaidus du, beveik identiškus ketvirčius, žiežmariečiai turėjo džiaugtis turėdami 9 taškų pranašumą, o aikštelės šeimininkai rumšiškiečiai privalėjo kažką keisti, kad pavyktų sugrįžti į rungtynes ir pakovoti dėl pergalės. Būtent su tokiu planu ir vyko trečiasis rungtynių kėlinys, kurį „Rumšiškės“ laimėjo rezultatu 22:14, o bendras rezultatas tapo 55:56, vis dar svečių naudai. Toks trečiasis kėlinys turėjo neraminti „Žiežmarių“ komandos, nes iš saugaus 9 taškų skirtumo liko vos 1 taškelis. Bet žinant žiežmariečių sugebėjimus žaisti atkaklias ir nervingas rungtynes, EKKL Taurės lygos laimėtojai susitvarkė su įtampa ir laimėjo rungtynes rezultatu 60:65 (11:16, 12:16, 22:14, 15:19).

Skaičiai: rumšiškiečiai atakavo krepšį taikliau, tačiau tai nėra garantas į pergalę, kadangi žiežmariečiai įspūdingai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių. Svečiai atkovojo net 57 kamuolius, kai rumšiškiečiai sugriebė vos 25 atšokusius kamuolius. „Žiežmarių“ atstovas Tomas Vainorius atkovojo net 22 kamuolius.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Žiežmariai“ žaidėjas Tomas Vainorius, kuris surinko 36 naudingumo balus ir surinko galingą trigubą dublį – 13 taškų, 22 atkovoti kamuoliai, 10 išprovokuotų pražangų.

„Rumšiškių“ komandoje pasižymėjo: Vytautas Bukėnas 12 tšk. (9 atk. kam.), Eimantas Grigaliūnas 11 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Gudeliauskas 10 tšk. (9 rez. perd., 6kl.).

„Žiežmarių“ komandoje pasižymėjo: Evaldas Černiauskas 19 tšk. (15 atk. kam., 20 naud. b.), Evaldas Kocys 17 tšk., Tomas Vainorius 13 tšk. (22 atk. kam., 10 išpr. praž., 36 naud. b.).