Sėkmingai startavę KK ,,Žiežmariai" nepaleido bilieto į EKKL taurės finalą

Sėkmingai startavę KK ,,Žiežmariai" nepaleido bilieto į EKKL taurės finalą 253

Pirmajame EKKL taurės pusfinalyje susitiko aikštelės šeimininkai ,,PGT" prieš svečius KK ,,Žiežmariai". Rungtynes geriau pradėjo bene stipriausią ir gausiausią sudėtį šiais metais surinkę svečiai. Vedami į priekį tik pirmąsias rungtynes komandoje šiemet žaidžiančio atakuojančio gynėjo Laimono Alionio KK ,,Žiežmariai" per pirmąją rungtynių dalį atitrūko saugesniu atstumu. Antrojoje rungtynių dalyje elektrėniškiiai taškus pelnant vis kitam žaidėjui bandė vytis varžovus, bet galutinai pakreipti rungtynių eigą į savo pusę  deja  pritrūko laiko, jėgų bei teisingesnių sprendimų vienoje ar kitoje žaidybinėje situacijoje  bei teko pralaimėti rungtynes galutiniu rezultatu 83:88. Nugalėtojams žiežmariečiams  jau minėtas Laimonas Alionis pelnė 25 taškus. Paminėtina, kad šis žaidėjas pataikė net 11 dvitaškių iš 14 bandymų.  Pralaimėjusiems kaip ir ketvirtfinalyje daugiausia taškų pelnė Marius Radvila. Jo sąskaitoje 17 taškų.

KK ,,Žiežmariai" komandos žaidėjo Arvydo Pūro komentaras:

Rungtynes pradėjome gan lengvai, įsiveržėme į priekį, išlaikėme iniciatyvą iki pat 4-ojo kėlinio vidurio. Nors ženkliai laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių, varžovams greitų atakų bei M.Radvilos tritaškių pagalba    pavyko sumažinti skirtumą. 4 kėlinio pabaigoje atlaikėme paskutinį varžovų šturmą ir pasiekėme pergalę.

Elektrėnų ,,PGT" žaidėjo Konstantino Bakanovo komentaras:

Neblogos varžybos. Pralošėm stipriem varžovam. Manau,kad pralaimejimą lėmė daug pramestų metimų is po krepšio ir labai kvailos klaidos. Gaila,kad iškritom is kovos dėl titulo,bet  galima pasidžiaugti,kad žaidimo kreivė kyla į viršų ir manau EKKL sezone dar nustebinsim.